Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit kell aludnia egy 8...

Mennyit kell aludnia egy 8 hetes babának?

Figyelt kérdés
Kisfiam szinte folyamatosan fenn van napközben, ma pl. félt 11 kor ébredt és fél 7 kor sikerült el altatni... Nem igazán sír csak akkor ha éppen nem vagyok neki szem előtt... Házi orvos azt mondja ez nem kóros ő aktívabb baba és ennyi... De én még is nagyon kevésnek tartom ezt az alvás. Éjszaka is 2-3 óránként ébred kb. 1,5-2 órát olyankor is ébren van. Valami tipp? Vagy hasonló tapasztalat?
2013. ápr. 4. 19:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Én azt hittem egy kisbaba csak alszik meg eszik, de az én babám sem ilyen volt.

3-4 hónapos lehetett, amikor már nappal is ügyesen aludt (bár nem panaszkodhattam, mert éjjel aludt egész jól).

Vannak ilyen keveset alvó babák, csak tényleg nehéz elhinni, azt meg főleg, hogy pont a tiéd ilyen. :)

Nekem is anno azt mondta a doki, hogy nem baj ez. Lehet lassabban alkalmazkodik a külvilághoz, meg kell érnie az idegrendszerének, hogy el tudjon aludni.

Ebben most annyit tudsz segíteni, hogy kitartó vagy és türelmes.

2013. ápr. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!