Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nutellát mikor evett a gyerkőc...

Nutellát mikor evett a gyerkőcötök először?

Figyelt kérdés
Ugye nem én gondolom rosszul hogy egy 7 hónapos babának nem szabad adni? Mert, már-már azt hiszem én őrültem meg, olyan cifra dolgokkal etetik a fiam unokatestvérét...
2013. ápr. 4. 21:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen tömény cukros vackokat csak 2 éves koruk után adtam. Nyilván mindjárt szívtelen dög leszek.


De 7 hónapos babának adni iszonyúan felelőtlen, hülye gondolat.

De tenni úgysem tudsz ellene.

2013. ápr. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Kb másfél évesen evett Nutellás muffint. Egyszer. Most 2 éves, nemrég kapott Nutellás palacsintát, meg barátnőméknél vacsira Nutellás kalácsot. Szóval nem kapkodtam. Egy évesnél fiatalabb gyereknek tuti nem adnék.
2013. ápr. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
3 èves kora utàn oviban kaptak nutellàs kenyeret uzsonnàra, mi nem szeretjuk sose veszek ezèrt nem kapott elobb, de 7 hònaposnak tuti nem adnèk tomèny cukor, a mogyorò meg allergizàl.
2013. ápr. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3. Válaszoló: az a legjobb dolog az egészben hogy kb 1 hete beszélgettünk a kislány anyukájával arról, hogy a mogyoró allergizál! :) És el is mondtam neki hogy a családban van is mogyi allergiás...
2013. ápr. 4. 22:06
 5/10 anonim ***** válasza:
3 éves szülinapján.
2013. ápr. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Fiam 2 éves, és még nem evett.
2013. ápr. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%

Másfél éves. Még nem kapott nutellát, lekvárt sem és befőttet sem. Viszont zöldség gyümölcs megy ezerrel. Nálunk ez a nasi. Úgy is mondom neki, hogy gyere együnk egy kis nasit, akkor kap egy banánt, vagy almát. Nem akarom, hogy időnap előtt kirohadjanak a fogai, vagy cukros legyen a későbbiekben.

Egyik ismerősöm (sokat járnak ide), cumisüvegből itatja a kólát a gyerekkel, kb 8-9 hós kora óta, mert azt mondja kívánja a kicsi, hiszen otthon azt látja és neki is kell! Pfff. Ja meg a nyalóka, azt meg 4!!! hónapos kora óta adja neki, mert milyen buli és mennyire szereti! Rosszul vagyok az ilyentől. Én nem vagyok para mami egyáltalán. Nagyon is szabad nevelési elvet követek, nekem az a célom, hogy a gyerek jól érezze magát. Ha neki az a jó, hogy könyékig van a tányérjában, vagy pucéran akar rohangálni a lakásban, hát tegye! Kit zavar? Természetesen ami veszélyes rá nézve, az nálunk is tilos, de ezeket a szabályokat baromi könnyen elfogadja, mert nem csak tiltást kap! Viszont miért károsítsam az egészségét ilyen felesleges sz.rokkal? Az étkezésre nagyon figyelek, mert mint mondtam, azt szeretem ha a gyerek jól érzi magát és azt szeretném ha 80 évesen is jól érezné magát!

2013. ápr. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Mazsó néni ***** válasza:
51%
9 hónapos kora körül apja belemártotta picit a cumiját hát mit ne mondjak a feje majdnem behorpadt annyira szívta :-) azóta nem kapott. Szerencsére nem édességes. Kólát én is sokszor iszom, de a gyerek egyszer nem kért, de ha kérne se kapna, nem vagyok hülye. Nálunk is a nasi gyümölcs vagy ropi és pufi. Most egy éves, addig húzom az édesség evést amíg csak tudom, minek az neki, lehet finom de ártalmas. Na jó, krémtúrót néha azért kap :-)
2013. ápr. 5. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%
14 hónapos a fiam de még nem kapott és nem is fog mostanában,nem kap édességet csak ritkán egy krémtúró vagy túrórudi,nálunk gyümölcs és esetleg pufi a nasi,cukorbeteg vagyok ezért is óvóm de azért néha tényleg kap.
2013. ápr. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

2 es fel evesen evett eloszor a nagyfiam Nutellat azota is ritkan kap (havi 1 max 2 alkalom)


7 honapos babat nutellaval????? Jaj ne,szegeny baba :(

Kissebbik fiam 6 honapos mult es eddig krumplit,sargarepat,sutotokot kapott nemhogy nutellat...

2013. ápr. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!