Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idő alatt eszi meg...

Mennyi idő alatt eszi meg tápszer adagját 2 hós körüli gyerkőcötök? Mennyit eszik?

Figyelt kérdés
Mi eddig Tommy Tippes üvegből ettünk, de a 2-es cumival is sokáig evett, sőt el is fáradt(30perc), így meg sem ette a rendes adagját. Tegnap megpróbáltam a mam-os üveget,3-as cumival és így 10-15 perc alatt megeszi a rendes adagját!(150ml)
2012. dec. 31. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:

háát nekünk tommeee tipppeee-s üvegünk van 1-es cumival, 180 ml-t simán betol 15 perc alatt.

DE! most kapott másik fajta tápszert, ez olyan brutál sűrű, hogy nem jön át a lyukon, állandóan eldugul, hiába rázom fel rendesen, nem csomós...

Így szerintem tápszerfüggő is.

3 hónapos lány anyukája

2012. dec. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1es avent cumi,milumil pepti/anyetej max 15perc 1 büfizéssel közben és 180/200ml
2012. dec. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekünk akkoriban 140-160 ml-t evett, negyed óra alatt kb, egyes avent cumival. Ha a nagyobb cumival jobban megy, és nem fáj a pocakja tőle, akkor szerintem nyugodtan. :))
2012. dec. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1-es cumit használtunk (de tápszerfüggő is, mert valamelyik sűrűbb, azt nehezebben tudja kiszívni) és max 10 perc alatt bepuszilta az adagját.
2012. dec. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!