Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alvása nyugtalan, éjszaka is...

Alvása nyugtalan, éjszaka is többször felsír, miért? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Kislányom 7 hónapos múlt és születése óta rosszul alszik. Vannak jó alvásai, de éjszaka is többször felsír. Álmában, ijedten, erőteljesen sír. Megnyugtatni néha cumival lehet. Tápszeres, refluxos. Van, hogy simogatom a hátát visszaalszik, de ha kiveszem még inkább üvölt. Megfeszíti magát, és sír. Nappal ugyanez. Van egy jó alvó 2,5 éves nővére, nem tudom miért ilyen. Foga még nincs, jele sincs, de születése óta így alszik:( Vélemény???
2013. ápr. 5. 15:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Az én lányom már 1 éves lesz és ő is refluxos! A sava zavarja szerintem nekem még mindig így alszik,igaz a tápszerváltás után kicsit jobb lett de sok mindent a mai napig nem tud megenni vagy ha mégis megeszi még rosszabb az alvása! Mindenki azt modja majd kinövik!
2013. ápr. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!