Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden baba szereti ha az...

Minden baba szereti ha az anyukája magán hordozza kendőben?

Figyelt kérdés

A lányom 7 hetes örökmozgó.Van nandu kendőnk is és Amazonas rugalmas is,de egyikben sem szeret lenni.Ha beleteszem elkezd kapálózni és keservesen sírni.Van esély rá,hogy megszereti egyszer?

Nektek mi a tapasztalatotok?


2009. szept. 21. 13:42
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
31%
Én nem erőltetném, hadd mozogjon. Ilyen picikének szerintem nem is ad egészséges tartást, bármennyire is reklámozzák. Afrikában meg a dzsungelben pedig szegény nők nem tudják máshova tenni a gyereket.
2009. szept. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
43%

Én kengurupárti vagyok, szerintem nem egészségesebb semmivel a kendő, mint a kenguru, márpedig sokan azt állítják, hogy csak a kendő a jó.

Lehet így tudnak adni egy darab rongyot kenguru árban.

2009. szept. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
39%
Nem, ez baba-függő. De miért szeretnéd, hogy megszeresse? Sokkal jobb a mozgásfejlődésének, ah nem kendőben van, hanem szabadon hason/háton a járókában.
2009. szept. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
53%
A miénk (kisfiunk) nem szerette, le is kellett cserélnünk egy beleültetős kenguruba. De azt szereti, leginkább mióta kifelé nézhet belőle, és nem felém van...... :)
2009. szept. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Hason utál feküdni.Ha ébren van akkor meg folyton kézben kell legyen,mert különben ordít.A pihenőszékét is csak max.10 percig használja.Sajnos itthon nincs segítségem,és ha ébren van akkor is jó lenne a háztartással végezni,nem csak a karomban tartani.Magára hagyni sírva meg semmiképpen nem szeretném.Ezért lenne jó ha szeretné a kendőt,mert akkor a közelemben van,de mégis szabadok a kezeim.
2009. szept. 23. 20:41
 6/30 anonim ***** válasza:
56%
ne is mondjátok, rendeltem régebben hordozókendőt, egy darab anyagot kaptam rahedlisok pénzért!! Felháborító!
2009. szept. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó én azt olvastam,hogy kifelé nézve nem szabad hordozni semmiben a babákat.Azt írta az oldal,hogy túl sok inger éri kifelé nézve és hogy nincs meg a szülővel a szemkontaktusa.Ha jól emlékszem a tartásának sem tesz jót.Hogy ebből mi igaz azt nem tudom.

Egyébként én is gondolkozom egy kengurun.

2009. szept. 23. 20:45
 8/30 A kérdező kommentje:

Bocsánat,de az üzenetet a 20:36-os kedves válaszolónak szántam!

:)

2009. szept. 23. 20:47
 9/30 anonim ***** válasza:
80%
Az én fiam mikor másfél-két hós volt, egy speckó újszülött kortól használható kengurut használtunk, imádta. Két-három havi használat után fordítottuk meg, mikor már kiváncsi volt a nagyvilágra. Fél éves kora óta nem használtuk. Egy évre rá, most, belepróbáltam egy kölcsön kapott kenguru goldosba, látványosan kényelmetlen, és üvölt, ahogy a torkán kifér. Ki érti? :-D
2009. szept. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
83%

Utolsó vagyok:

még annyit mesélnék, hogy jár hozzánk a babaklubba egy anyuka a kétévesével, a két hós apróság meg közben a kendőbe kötve alszik rajta nagy boldogan, szóval van, akinek bejön

2009. szept. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!