Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves fiam antibiotikumot...

1 éves fiam antibiotikumot kap, amitől enyhe hasmenése van. Volt már neki ilyen és akkor a doki azt ajánlotta, hogy adjak neki Normaflort, mert az rendbe hozza a bélflóráját. Adhato neki a kettőt egyidőben, vagy ha már az antibiotikumot abbahagytuk?

Figyelt kérdés
2009. szept. 21. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen adhatod.

De én inkább a pro-kid-et javaslom. több B vitamin van benne mint a Nromalfore-ban.

2009. szept. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, adhatod neki a gyógyszer mellett, mert az antibiotikum elég káros a gyomrának!
2009. szept. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, de ne szószerint egy időben! Mert akkor a normaflore flóráját is rögtön kiöli az antibiotikum. Az antibiotikum után 2-3 órával kell adni a normaflore-t és már most adjad, ne várd be a kúra végét!
2009. szept. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen adhatod, én úgy csináltam h az első etetésnél a normaflorte adtam a következőnél meg az antibiotikumot. este szintén előbb az anitb.-um majd vacsora utáni tejcsivel meg a normaflore és nekünk ez így bevált de ha nagyon durvába megy át a hasmenés akkor adjál neki hipp-es OSR 200 sárgarépa és rizslét . Rá van írva milyen adagba és én direkt ilyenkor rizses ,répás, banánost, ételeket adtam amik fognak.

Remélem én is tudtam egy kicsit segiteni

jobbulást a babácskádnak

üdv.16 hós baba anyukája

2009. szept. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!