Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mosható pelenka! Mennyit...

Mosható pelenka! Mennyit vegyek? Milyet vegyek? Hol vegyem?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 5. 21:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ha van ügyes varrónő a családban, az nagyon jó :)

Én azt javaslom, hogy a belső pelusokat varrja meg anyósod, ha van rá kapacitása. Ez lehet zsebes pelus is és a zsebbe rakhatsz tetra pelust. Így az olcsót a kényelmessel ötvözöd. Külsőt nem varratnék a Nagyival,mert nagyon spéci anyag kell hozzá. Küldök priviben egy linket amik nagyon jók. Erre a variációra én 25-30 belsőt és 3-6 külsőt javaslok beszerezni.

2013. ápr. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
(Annyit fűznék még hozzá, hogy általában ha valaki csak véletlenül elfelejt válaszolni, akkor nem veri nagy dobra, megereszt egy "bocsi"-t. Ha viszont valóban nem is állt szándékában, akkor jönnek a támadó, vagy másban lelkiismeret furdalást kelteni akaró megjegyzések. Ráadásul akkor sikerül pár órában belül. Ezeken én már átlátok és nem rendít meg, nem fogom emiatt rosszul érezni magam. És nem azért mert tapintatlan bunkó vagyok)
2013. ápr. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Kösz az üzenetet a többiről gondolj amit akarsz. Találtam egy helyet ahol lehet venni Pul anyagot majd meg nézzük az itthon vagy a vásárolt külső a jobb.
2013. ápr. 11. 17:49
 14/14 anonim válasza:

Igaz,nem egy mai kèrdès, de leírom a tapasztalatunkat:

Bündchen pelenkakülsőt ès mindig kèt darab MioBoost betètet használunk, a 11 hónapos babáknak már kell annyi. Èjszakára lehet hajtogatósat vagy pl 3 betètet.

Az eldobhatóról tèrtünk át ès nem bántuk meg. A mosás se nagy dolog, a bőre is rendben van. Van folteltávolító szappan hozzá ès fertőtlenítő is. Az eladó mondta, hogy van, aki kèzzel öblíti egy lavór vízben, van, aki èjszakára beáztatja, van,aki még bedobja a gèpbe. Nincs kővé vèsett szabály.

Nem a pènz motivált, de kiszámoltuk ès anyagilag is jobban megèri a mosást is beleszámítva.

2018. jan. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!