Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor és mit eszik 6 hós...

Hányszor és mit eszik 6 hós babátok? Folyadékot iszik valamit a tejcin vagy tápszeren kívül?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 6. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:
1- szer evett; répát, sütőtököt, barackot... inni pedig tejen kívül nem akart, csak 9 hónaposan. Akkor is csak vizet.
2013. ápr. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi ennyi idősen kezdtük a hozzátáplálás

t: alma, barack, banán, krumpli, répa, sütőtök, ezeket talán már mind ette a hónap végére. Néha próbálkoztam vizet adni neki, de nem igazán kellett még neki, így jórészt csak anyatejet ivott.

2013. ápr. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Fiam 6,5 hós, 5 hósan lezdtük a hozzátáplálást.


Imádja: sütőtök, cukkini, brokkoli, barack, barack+keksz, banán, alma, körte.

Evett még: salátát, spenótot.


A vizet nem nagyon komálja, de 3-4 korty lemegy, a többit kiengedi a szája szélén :P

Adtam neki Kecskeméti barack italt azt szereti.

Egyébként anyatejes.


3-4x eszik egy nap. Attól függ hogyan ébred, hány órakkor.

2013. ápr. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Reggel(7) pár korty(20-60mili) tejcsi vagy tápszer,majd gyümi(9)100-190g.Dél körül(12-13) főzelék 190g,később(14-15) tejcsi vagy tápszer 140-160mili,majd vacsira(fél8) tápszer 270mili.Nem iszik semmit meg,ha csak tápszert kap,akkor sem.Gyümilevet inna(boltit),de nem adok a sok cukor és tartositoszer miatt,csak kóstolt már belőle 2x kb.2napja töltötte a 6.hót,kislány 8420/70
2013. ápr. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4.vagyok.

Minden babakaját megeszik,ami 4-5hós (túrosat persze nem kapott még) és házi főzelékeket is,illetve zöldségpépeket mindent kivéve simán a sárgarépát.

Gyümiböl mindig boltit kap,zöldségből házit.

2013. ápr. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!