Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fél éves kisfiam megkóstolhatj...

Fél éves kisfiam megkóstolhatja a torta krémjét-habját?

Figyelt kérdés
Hozzáteszem hogy NEM adok neki,csak a Nővérem azt mondja hogy lehet neki adni.Kiváncsi vagyok mit gondoltok Ti! A hozzátáplálást most kezdjük majd.Köszi
2013. ápr. 6. 09:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Megint én, eszembe jutott még valami, engem a csokival őrjítettek meg. Mindig jöttek a mamák, szétkenték az ujjukon, hogy szegény legalább hadd kostólja meg! De a miért van szükség erre kérdésre nem tudtak válaszolni. Én meg mondtam hogy nem. Nem akarok édesszájut nevelni pár hónaposból. Nem voltak hajlandóak megérteni. Mert ez meg az már hogy majszolja a csokit. És mondom ettől több lesz a gyerek vagy én?? Vagy ez miért fontos? Sose kaptam rá választ csak gúnyos tekintet. Mai napi nem értem én ezt :)
2013. ápr. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Megértelek! :) Nekem sajnos a Férjem is azt mondja hogy túlaggódom majd ezt a kóstoltatós dolgot..nagyon rossz mikor anyóséktól kezdve mindenki csak piszkál hogy miért ne nyalhatna meg édes tejes stb..dolgokat.Előre félek mi lesz ha elkezdjük a hozzátáplálást,mindenki tömné mindennel.Meg azt utálom még hogy elmondanak minden hülyének mert miért hallgatok én a védőnöre meg a dokira!!Hát istenem kire hallgassak ha nem rájuk! Utálom mikor azok pofáznak akiknek alig van eszük,de ehhez aztán értenek!!
2013. ápr. 6. 10:46
 13/16 A kérdező kommentje:
ja igen meg ez hogy mert a másik gyereke már ezt eszik meg azt eszik..és ki a fene nem sz@rja le hogy mit eszik és mikor a szomszéd gyereke!Olyan nehéz felfogniuk hogy én szültem a gyermekemet és had etessem már úgy ahogy én szeretném:NORMÁLISAN!! na most kicsit kiadtam magamból,mivel nekik nem mondhatom meg a magamét :)))
2013. ápr. 6. 10:48
 14/16 anonim ***** válasza:
81%

Nem, nem kóstoltatnám meg vele! És kivagyok azoktól, akik állandóan jószándékkal közlik, hogy de ennek meg ennek sem lett baja tőle. Aztán ha az én gyerekemnek baja van tőle, akkor szétteszik a kezüket, hogy de a másiknak nem okozott gondot és nem gondolták, én meg szenvedhetek vele, mert mondjuk fáj a pocakja. Félreértés ne essék, elég konok vagyok, nem hallgatok ilyenben senkire csak magamra, az ösztöneimre. Múltkor a takarítónéni kérdezte, hogy miért nem adok az akkor 4 hónapos Fiamnak paradicsomos tésztát, amit én ettem. Azt mondtam neki is, amit ilyenkor mindenkinek: olyan hosszú lesz az élete, annyi mindent ehet olyan sokat és olyan sokáig, amennyit és ameddig csak akar. Hová siessünk? Bebizonyították, hogy az első 6 hónapban az anyatej a legoptimálisabb táplálék a babáknak és szerencsére nekem megadatott, hogy mindkét gyermekemet 6 hónapig csak szoptattam. Ráérünk, nem lóverseny ez. Lányom 2,5 éves lesz, még nem evett epret, málnát, diót, mogyorót, mert azt mondta a nálam okosabb, tanult ember, hogy várjunk vele, nem hajt a tatár. Semmiről nem maradt le, majd idén tavasszal megkapja az aprómagvasokat.

Én nem tudom, néhány szülőben benne van a kényszer, hogy tömje a gyerekét minden xarral, amit ő eszik és aztán dicsekszik, hogy az ő gyereke már 7 hónaposan azt ette, amit ő! De kérdem én, kinek jó ez? A gyereknek biztosan nem! Ja és arról ne is beszéljünk, hogy utána, pár évesen jönnek a kérdések, hogy mit tegyek, a gyerekem már csak a mekis kaját hajlandó megenni vagy allergiásak a gyerekek.

2013. ápr. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Előző vagyok (14es)! Na én is jól kipuffogtam magam!

Kérdező! Hallgass az ösztöneidre, a dokira, a védőnőre! Én anno elhatároztam, hogy a védőnő tanácsait fogom követni és nálam teljesen bevált! Nálunk is ment és a mai napig megy a piszkálás sok ember részéről, hogymiért nem így vagy úgy csináljuk a dolgokat, de nem érdekel. Meghallgatom, mosolygok és egyik fülemen be a másikon ki. Sajnos ezek az emberek nem csak a hozzátáplálásnál lesznek nagyon okosak...

2013. ápr. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Igazad van! :) Meg úgy siettetnék már a hozzátáplálást hogy egyen már ezt meg azt,nem hogy örülnének hogy van bőven tejem!De ha meg nem lenne tejem és előbb kezdeném a hozzátáplálást akkor meg azzal jönnének hogy jaj mert szegény gyereket nem tudom anyatejjel etetni.Nekik soha semmi nem lesz jó,de olyan nehéz nem berágni rajta.megpróbálom elengedni a fülem mellett de nagyon nehéz,főleg hogy még hülyének is néznek ez miatt.
2013. ápr. 6. 11:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!