Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mentetek 1 év körüli babátokka...

Mentetek 1 év körüli babátokkal esküvőre, őt is vittétek vagy othon maradt? Ha vittétek hogy viselte és meddig voltatok, ha otthon maradt akkor kivel és hogy oldottátok meg?

Figyelt kérdés
2009. szept. 21. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
nekünk most nyáron volt a templomi esküvőnk lagzival egybe kötve és a kisfiunk pont egy éves volt előtte hónapokig izgultam mi lesz majd vele de nagyon jól el volt kézről kézre járt nagymamák keresztszülők élvezte alvást is megoldottuk, ha vendégként mentek a vacsi alatt lehet húzós ha nem tud addig rá figyelni valaki ha rokonokhoz mentek nem lehet gond mindenki szívesen figyel rá bizti:)
2009. szept. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15 hónapos kicsilánnyal voltunk lagziba.Fél 8 körül nyűgösködött, hazahoztuk, vacsi, letettem aludni, megvártam amíg elalszik és utánna visszamentünk. A nagynénémék aludtak itt, ha mégis fölébredne legyen valaki aki szól.
2009. szept. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a helyzethogy nem rokonokhoz megyünk esküvőreigy nem is lesznek rokonok csak barátok akikt ismerünk majd ott,de agyereket nem tudom rájuk bizni nagyon mert őt nem ismerik mégcsak egyszer kétszer találkoztak.Az hogy hazavinnénk aludni,hát csak agond az hogy 40 km -re lakunk a lagzi helyszinétől,csak anyosékhoz tudnánk vinni de ott még nem aludt és nem tudom hogy hogy aludna,illetve mi mindent kéne vinnünk hogy jo legyen?Meghát velük is kb. havonta találkozik igy nem igazán szoros akpcsolat,meg az én kicsikém 10 -11körül szokott eleludni igy meg föleg nehéz mert mire elelszik már hova menyünk vissza?!Na de várom a további válaszokat ki hogy oldotta/oldaná meg?Köszi!
2009. szept. 21. 21:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs a közeletekben olyan barát vagy szomszéd akivel jobban el van a kicsikéd? Mert nekem a barátnőm vigyázott rá oda vittük hozzá de.-öt és nála ebédelt és elvolt vele másnap reggelig. Nem sírt, de hozzá tartozik h nagyon szereti a barátainkat születése óta, barátkozos a kislányom igaz h bárkire én sem hagynám, csakis olyanra akivel bizton tudod h jól érzi magát és állandó telefon volt a közelemben h ha mégsem lenne el akkor ugrunk az autóba és megyünk érte.

Más okos nem dolog nem jutott eszembe sajna.

De hátha így eszedbe jut valaki akire rátudnád bizni, én nem vinném semmi szín alatt mert az neked sem kikapcsolodás ha csak barátaitok vannak ott.

üdv. 16 hós csajszi anyukája

2009. szept. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A 10 hónapos "születésnapján" voltunk vele esküvőn, szintén barátokén. (Már régebben volt, most 17 hónapos.) Mi is csak apával ketten voltunk, nem volt kire bízni a kisfiunkat. Gyakorlatilag egész este váltottuk egymást, hol apa ölében volt, hol az enyémben, hol ettünk, hol táncoltunk, hol sétáltunk vele. Az biztos, hogy egymásra apával egyáltalán nem jutott egy perc időnk sem, mivel mindig el volt foglalva valamelyikünk. Szóval egy kicsit strapás volt egész este hurcolni a gyerkőcöt, de mivel nem akartunk nélküle ott lenni, ezért vállaltuk. Amikor az egyikünk evett, a másik babázott és fordítva. Olyan félóránként volt a "váltás", amíg 11 körül el nem aludt apa vállán. Akkor még egy kicsit üldögéltünk a barátokkal, majd óvatosan becsempésztük az autósülésbe és indultunk autóval haza.

Összességében nagyon jó buli volt, csak hát ugye sokkal fárasztóbb :-).

2009. szept. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!