Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen szobát csináltatok...

Milyen szobát csináltatok kisfiú babátoknak?

Figyelt kérdés
15 m2-es a szoba.A kiságy felé oda legyen festve a neve ?(Máté lesz)
2013. ápr. 6. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam szobaja baba kék

4 fal van ebből 2egyszínű kék a masik2 egymas melletti fal 3 színű és csíkos ( fehér,égkék es baba kék)

Amelyik fal egyszínű ott van a kisagya oda van kiírva a neve színes disney mintas betűkből


Imadom a szobajat nagyon szép lett :)

Így lehet össze-visszasagnak hangzik de nem az

2013. ápr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ha kisfiam lenne és lenne külön szobája valószínűleg esőerdős témakörben készítenék dekorációt, nekem a fisher-Price figurái nagyon tetszenek, és ha lenne külön szobája biztosan felfesteném neki őket a falra. Mivel kislányom lesz így pónikat vágok ki filcből és azokat fogjuk feltenni a falra, később pedig le is lehet szedni. Sajnos nagyon pic lakásban lakunk, egyelőre nem is lesz külön szobája, így nem is fogok semmit festeni. De azért ügyeskedni lehet. Valamint később szeretnék neki olyan koszorú alakú díszt is, amire fogok varrni filcből mindenféle figurákat, valószínűleg a nevét is.
2013. ápr. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kisfiamnak sárga a szobája. A falak felső része halvány sárga, az alsó pedig kicsit sötétebb. A két színt állatmintás bordűr választja el. A mennyezeten egy napocska lámpa van (Ikeás), ami köré ragasztottam a mennyezetre egy csomó sötétben világító csillagot és bolygókat, meg egy holdat. Mielőtt megszületett egy színes szőnyeget vettem a szobába, a függöny pedig Tom & Jerry-s.

Aztán egy szempillantás alatt 1 éves lett a kisfiam, a kiságyat felváltotta a leesésgátlós ágy, a színes szőnyeget a Verdás, kapott Verdás kis asztalt székekkel ajándékba.

Szóval szinte az egyik pillanatról a másikra gyerekszoba lett a babaszobából. :)

Ha újra kezdhetném, nem állatkás bordűrt tennék a falra, hanem mondjuk autósat, vagy vonatosat.

Nekem nem szimpatikusak a falra festett figurák. Viszont a sárga falat nem bántam meg. Klassz meleg és világos tőle a szoba.

2013. ápr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A Kisfiam fél éves és MÁTÉ :)


Az Ő szobája pisztácia zöld, autós bordürrel körbe. A kiságy, pelenkázó, és még egy komód van- ezek fenyők, plusz 2 fenyő polc a falon. Egy fotel a sarokba a szopihoz.

A szőnyeg és a függöny narancssárga mintás, nem akartam abból is gyerek mintásat, mert már sok lett volna :)


Szerintem helyes öltet,ha oda van festve a neve :)

2013. ápr. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!