Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Barátnőmnek koraszülött lett...

Barátnőmnek koraszülött lett a babája, nem akarja elfogadni, hogy baj van, tagad, hogy segítsek?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek februárban nagyon pici súllyal 530 grammal 24. héten, született meg a babája. A kicsi él, súlyos volt az állapota, agyvérzés, fertőzések stb. A barátnőm, és a párja mintha fel sem fogná, hogy milyen élet várhat a babájukra, hogy fogyatékos lehet, mozgásszervi bajai lesznek stb. Úgy csinálnak, mintha minden rendben lenne, és 9 hónapra egészségesen született volna meg a babájuk. Hogy segítsek a barátnőmnek, hogy megértse, itt nagy munka lesz még a babával, és nagyon kell figyelnie?


25/L


2013. ápr. 6. 22:56
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%

Előszőr is te ne akarj segíteni, gondolom van elég dolgod, intézd azt, majd ha kell nekik segítség, szólnak.


Hoghy kellene viselkedni a barátnődnek? sírva üvölteni? Vagy mit kellene tennie, hogy szerinted felfogja? Gondolom aggódnak, örülnek minden egyes napnak, mi a fenétre akarod őket rádöbenteni? Nem vagy te orvos.

2013. ápr. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
0%

kérdező! Akinek nem inge, ne vegye marára!

Miért is zavar a személyeskedés....?

2013. ápr. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
0%
Ha olyan nagy barátnőd, hívd ide ehhez a kérdéshez!!!!
2013. ápr. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:

Az előbb beszéltem vele, elmondtam neki, hogy mennyire aggódom értük, hogy minden erőmmel igyekszem, hogy mindketten jól legyenek.

Elmondása szerint nagyon jól esik neki, hogy gondolok rájuk, ők igyekeznek pozitívan hozzá állni, és mindannyian bízzunk benne, hogy minden jól alakul.

Ajánlottam neki, ahogy korábban is, pár segítő szervezetet,és természetesen a magam segítségét is-azt mondta, számít rám.


Azt gondolom, hogy ez az ami lényeges.

2013. ápr. 7. 13:20
 35/37 anonim ***** válasza:

ez egy maximálisan pozitív hozzászólás, a többi megnyilvánulásoddal ellentétben.

a kicsinek jó egészséget!

2013. ápr. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
na hogy van a kicsi?
2013. ápr. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 Adri1616 ***** válasza:
Kedves kérdező! Én megértem a kérdésedet. Feltételezem nagyon közeli barátaid szegény kicsi baba szülei. Én úgy gondolom h ilyenkor minden szeretteikre szükségük van. És ebben a közeli barátaik is benne vannak. Személy szerint nekem van olyan rokonom aki le se tojna viszont van olyan barátom aki végig mellettem lenne. Ezzel arra célzok h nem minden esetben biztos h csak a családjukra van szükségük. Szerintem a legtöbb amit most tehetsz h meghallgatod őket ha arra van szükségük és biztosítod őket h mellettük állsz. Szurkolok, hogy minden rendbe legyen a kicsivel!!!
2013. ápr. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!