Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Katolikus vallásban lehet két...

Katolikus vallásban lehet két keresztanyja a gyerekemnek?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 7. 06:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, nem.
2013. ápr. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Mammasita válasza:

Én is Úgy tudom, hogy nem.

Beszéld meg azzal, amelyik kompromisszumkészebb, hogy a másodiknak ő lesz a keresztannya.

2013. ápr. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hivatalosan egy keresztanya és egy keresztapa lehet, de a férjeméknél az volt a szokás, hogy több embert is felkértem, így neki vagy 10 keresztszülője van. A templomban kereszteléskor mindannyian körülállták, de persze ebből a csak 2 ember az, aki a papírokon is szerepel.
2013. ápr. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet. Ismerősöm kisfiának 2 keresztapja van.
2013. ápr. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen lehet, barátnőm kislányának is két keresztanyja van, és nem csak rámondták hogy kettő van, hanem keresztelőkor mind a ketten ott álltak. Legalábbis nálunk a katolikus pap megkeresztelte így!
2013. ápr. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen lehet,az èn fiamnak is 2 keresztszülöje van,az egyik pàr katolikus a màsik pàr reformàtus!Semmi problèma nem volt belöle!:-)
2013. ápr. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!