Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek milyen bébiétel vált...

Kinek milyen bébiétel vált be? Melyik a jobb? Kecskeméti? Hamanek? Stb.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 7. 08:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Mindd egyforma!

Van ami va ilyen ízben, a másik meg olyan ízben!

Mindig azt néztem legyen ilyen is, olyan is, ne csak egyfajtát egyen.

2013. ápr. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én többfélét is szoktam adni a babámnak! Inkább mindig azt nézem melyik bit tartalmaz. Többségében Kecskemétit, Univert szoktam venni
2013. ápr. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a kecskemétit szeretem, mert elég sűrű és nekem sokat bukik a fiam. Főzeléket csak Kecskemétibe veszek, barackosat viszont Hamaneket (a gyümölcsösek finomak, de a többinek borzalmas íze van), de általába itthon főzök neki.
2013. ápr. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hippet veszek gyümölcsöset, bio zöldségeket és almát általában ezeket én főzöm, falusi csirkével.
2013. ápr. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én hippet vettem csak 1 éves koráig (a 8 hónapos már darabos) és van olyan 1 évestől való is amit néhány üzletben árulnak csak de már kész étel (pl spagetti) ami nagyon jó ha mentek valahová.

Néha adtam neki kecskemétit, de hamar rájöttem hogy pl a kecskeméti és a hipp között nagy a különbség. Máskor kezdi el bevezetni a joghurtos dolgokat is meg még jó néhány dolgot. Így nekem csak az volt az elvem, hogy bármelyiket is választom egy féle legyen. Mivel a hippnek volt a legnagyobb választéka így én e mellett döntöttem. Nagyon jó volt, hogy a kislányom csak zöldségeket akart enni viszont volt egy hipp banán-őszi püré amit még is szívesen megevett (semmi mást) meg később a joghurtos mangós-barack meg ilyesmit. A müllerben még nagyobb a választék! Olyan hipp dolgok is vannak amiket dm-ben vagy rossmanban vagy a brendonban nem találsz... És sokszor nagyon jó áron is. Később mi a nestlé dolgokra váltottunk (először milupa tápszer, hipp, és végül nestlé) mert abból is rengeteg a választék (puding, gyümölcs, tápszer, hozzá való gabonapor csokis-vaniliás) és tényleg szívesen eszi.

2013. ápr. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem adok üveges kaját a babámnak. Főzök neki (nem minden nap, fagyasztok is)

Utazásnál sincs ond a házival.

Nem is eszi meg az üvegeset, Anyum próbálta egyszer :)

Csak amit én főzök Neki :)


Tök változatosan lehet baba menüket készíteni, ha olyan helyről veszed az alapanyagokat ahol megbízol az eladóban nem lehet baj.

Persze nem tesco-ban meg ilyen helyeket kell a gyüit, zöldséget beszerezni.

Még igy is olcsóbban kijön egy adag, mint az üveges.

2013. ápr. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Én is főzök neki inkább de gyümölcsöt ilyenkor üvegest tudok neki adni.Illetve ha úgy alakul hogy nem tudok neki főzni tartaléknak jó ha van pár üveggel. Azt megtudja valaki mondani hogy a hipp és a kecskeméti között mi a külömbség?Csak azért mert ugyanaz gyártja mind2őt,és ráadásul a hipp drágább is.
2013. ápr. 7. 20:43
 8/8 anonim ***** válasza:
A hopp bio, a kecskeméti nem. Ezért az ára is kicsivel több a Hipp -nek.
2013. ápr. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!