Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik bébiétel a jobb? A...

Melyik bébiétel a jobb? A Hipp vagy a Kecskeméti vagy az Univer? Mekyiket szerette jobban a babátok s melyik ízűt?

Figyelt kérdés
Melyik bébiétel a jobb?A Hipp vagy a Kecskeméti vagy az Univer?Mekyiket szerette jobban a babátok s melyik ízűt?
2010. jún. 14. 10:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
27%

Kecskeméti:

alma málna, tökfőzelék marhahússal és a sütőtök - kartonszámra-

Hipp: sonkástészta és bolonyai

univer: vegyes zöldfőzelék volt az abszolut kedvenc

a legjobban a hippet szerette - az én pénztárcám annyira nem. és a babylove-ot az elérhető áron van.

2010. jún. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szerintem, mindegyik jó. A Kecskeméti még olcsóbb is! Ajánlanám még a DM-ben kapható Babylove-os babahamit, mert az is jó minőségű és jó árban van.
2010. jún. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk mind a 3-rom bejött.Most a Rossmannban a Hipp akciós lesz!!!!A gyümölcsös meg a főzelékes is 199Ft.

2010. jún. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Kecskeméti cukrot tartalmaz, azt nem adok. A többi mind bejött, bár amióta elkezdett darabosat enni, azóta nem fogad el pempőset... :o)
2010. jún. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Az én fiam szinte mindent megeszik. Eleinte HIPP-eset vettem neki, de aztán rájöttem, hogy a Kecskemétit is ők forgalmazzák, így kipróbáltuk azt is. Jó, mert hasonló ízek is vannak, mint amiket én is főzök. Az abszolút kedvenc a vadas marha és a hawaii pulyka.

Már többnyire azt eszi, amit mi, amikor mégse, akkor Kecskeméti, vagy a Müllerben lehet kapni a Hippes nagy üvegeset, ami másfél éves kortól van.

Az Univer nem nagyon jött be, nem olyan jók az ízek és kicsik is.

2010. jún. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Hát a Hippet anyagilag nem lehet birni, nekem ne mondja senki főleg ha a baba egy nap megeszik akár 2-3 üveggel is belőle együltőhelyben!

Ezek a kis mini kiszerelések csak akkor praktikusak hogyha megy valahova az ember v nagyon nincs idő kaját késziteni tehát ritkán.

Turmixolni kell nekik főtt zöldséget vagy gyümölcsöt ennyi az egész, ha nagyobb lesz akkor meg az ebédből ő is kap pürésitve!

2010. jún. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem minden kecskemétiben van cukor. A legtöbb főzelékben nincs, gyümölcsök közül meg sem az alma-őszibarackban, sem pedig a sütőtök-almában nincs cukor. Sajnos a többi gyümölcsben tényleg van, ezért én is ezt a kettőt vettem. A fiam is mind a hármat szerette, és a vegyes zöldfőzelék az univertől nála is nagy kedvenc volt:)
2010. jún. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Én általában kecskemétit veszek, azt is a HIPP gyártja. Az univert azért nem szeretm, mert, csak 160 gramm egy üveg, az meg kevés.

Mondjuk az enyémnek mindegy, csak kaja legyen és sok:-)))

2010. jún. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

kecskeméti gesztenyés és a sütőtök a kedvenc. :)

univer a vágóhídi tescoban akciós most csak 199ft!!!!

2010. jún. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
42%

Nestlé

és nalunk egy kajára két üveg kell

nem olcsó tényleg

de ha az étkezését nem tudja biztositani a szülő, később mi lesz???

2010. jún. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!