Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülött babával kapcsolatban...

Újszülött babával kapcsolatban lenne pár kérdésem?

Figyelt kérdés

Milyen gyakran kell széklete legyen? (nagyrészt tápszeres, sajnos a tejem nem akar beindulni. ez a 3. nap, h. nem kakilt. főztem neki kamilla teát, de még nem kapta meg. mikor várhatunk tőle csodát?) próbáltuk hőmérőzni, sikertelenül. hogy kell jól csinálni, nem vagyunk biztosak benne. meddig kell bedugni, meddig kell bent tartani?

inni milyen gyakran kell adni egy ilyen nagyrészt tápszeres babának?


2013. ápr. 7. 10:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Tápszert kell váltani! A lányom is nehezen kakilt az első 2 héten. Tápszer váltás megoldotta a gondot. Nálunk 1 hetet is normálisnak mondanak kaka nélkül. Milyen tápszert kap?
2013. ápr. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én is tápszert váltanék. És két etetés között pár korty vizet adnék neki.

Dokit hívd fel holnap, de minimum a védőnőt.

Még nagyon pici, itt túl sokféle választ fogsz kapni...

2013. ápr. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

húúúú,hát igen. az a baj,hogy mindenki mást mond! beba HA pro hypoallergen tápszert eszik.

a védőnőt hívtam,azt mondta h. a 3 nap még nem sok, holnap hőmérőzzük meg,ha akkor sem lesz. cukrot nem tettem a teába,nem is szeretnék, én úgy tudom attól lesz hasfájós... de mint látom erről is megoszlanak a vélemények.

minden esetre elmondhatom,hogy nem segített eddig a tea. :S úgy 11-kor kapta meg és még most sincs kaka. most alszik,gondolom ha fájna a hasa folyamatosan üvöltene. puki egyébként van rendesen,gyakran.

2013. ápr. 7. 17:15
 14/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi ugyan ezt a tápszert kapjuk a babám ma egy hónapos

Nálunk beállt arra hogy 2 naponta kakil de akkor sokat.

Azt mondták hogy a 4-5 nap lenne sok illetve én is adom a kamilla teát cukor nélkül mert nem akarom már most a sok cukorra szoktatni de a védőnő mondta hogy csak cukorral ér bàrmit.

Próbáltam cseppeket is az sem hasznàlt.

Viszont a hömérőzéssel is óvatosan mert nem jó ha rászokik.

2013. ápr. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

cukor nélkül a kamilla teától várhatod az eredményt, hisz az székrekedést okoz...

de beírod a googleba és meglátod, inkább ne adtál volna ;)

a cukor felel az erjedésért, így lesz hashajtó hatású. csak hát pont a kamilla az ami cukor nélkül az ellenkezőjére jó.

na mindegy, legközelebb ne adj ha cukor ellen vagy!


holnap hőmérőzd meg és csináld a pocakmasszázst!

ha nem segít akkor hívd fel a dokit és kérdezd meg, hogy a laevolacot ajánlja-e. nálunk az vált be.

2013. ápr. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!