Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnám leszoktatni 6...

Hogyan tudnám leszoktatni 6 hónapos kisfiamat arról, hogy reggel 6kor keljen?

Figyelt kérdés
Nem azért ébred, mert kialudta magát, csak valami miatt felébred, és már nem tud visszaaludni. Ezért egész nap nyűgös, álmos, este meg már nem lehet vele bírni. Mit tehetnék, hogy ne ébredjen fel, vagy hogy visszaaludjon?
2009. szept. 21. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Kisfiam is5-6 körül ébred. Magam mellé veszem, szopizik és alszunk még kb.8 ig.
2009. szept. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ÉN is úgy csinálom, csak én visszarakom a saját szobájába, és ott alszik tovább 8-9 ig.
2009. szept. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Enyém is így ébredt, nincs ezzel semmi gond.

Leteszed 9-kor aludni, meg délután 1 körül.

Fel kellett kelnem nekem is, mert a nagyobbik gyerkőc suliba jár, reggelit csomagolgatok, mosogatok, kávétfőzök, a párom is 7 után már megy el itthonról.


Szerintem éhesek, azért kelnek. Legalábbis az én fiam biztos. Mindig végigaludta az éjszakákat, este 7-től reggel 6-ig.

2009. szept. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó nektek, hogy visszaalszik a babátok. Az enyém sajnos nem, ezért is tettem fel a kérdést. És mivel álmosan kel, egész nap nyűgös és nem tud visszaaludni. Erre szerettem volna válszt kapni.
2009. szept. 22. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!