Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Halak vagy/és nyilas csillagje...

Halak vagy/és nyilas csillagjegyű babád, mikor indult el és kezdett beszélni?

Figyelt kérdés
Mind2 érdekelne :)
2013. ápr. 7. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyilas a lányom,10 hónaposan kedte a szavak elsó szótagát utánozni utánunk és az első szülinapján lepett meg minket azzal,hogy a szobából kijött a konyhába. :)
2013. ápr. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam halak. és 10,5 hónaposan kezdett négykézlábazni. És betöltötte az 1 évet és még csak tegnap állt fel a butoroknál. A kiságyban és járókában rögtön tudta a négykézlábbol , hogy kell felállni. nagyon ráérős nyugodt baba minden téren.
2013. ápr. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Van egy nyilas fiam és egy halak fiam. A nyilas egy évesen járt, másfél évesen kezdett beszélni, két évesen már mondatokban beszélt. Halak fiam hat hónaposan mászott, rá két hétre felállt, 11 hónaposan járt egyedül. Most két éves, a beszéde most indult meg talán.

2013. ápr. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Halak a lányom, 10,5 hónaposan indult el, 8 hónaposan kezdett szavakat mondani.

A barátnőm lánya nyilas, járni 11 hónaposan kezdett, beszélni egy éves kora után valamikor.

2013. ápr. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Halak vagyok es ultem majd elindultam egyszer. Sosem masztam :D 2evesen voltam szobatiszta :)
2017. jún. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!