Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas lányok! Eddig milyen...

Nyilas lányok! Eddig milyen csillagjegyű pasikkal jöttetek ki jól? És kikkel kevésbé?

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 18:59
1 2
 1/11 Tom Benko ***** válasza:
44%
Na, ha elegen válaszolnak, készülhet a statisztika, aztán kiderülhet, hogy az egésznek semmi értelme. Bár ezt eddig is tudta minden értelmes ember...
2011. szept. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%

Férjem kos, szuper párosítás, bár meg kell hagyni, elég viharos kapcsolat :)


Jól kijövök még az ikrekkel, mérlegekkel.

Akikkel egyáltalán nem, azok a bakok, halak, szűzek sem annyira.

2011. szept. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%

Anyukam ,nyilas,apukam kos,jo,mint elözö irta ,viharos:).

En nyilas,eddig ami nem jo volt,bak,rak.:(.

2011. szept. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%

mérleg, szűz, skorpió.

ikrek, halak nem igazán.

2011. szept. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%

Vérbeli nyilas vagyok:) A jelenlegi párom szűz, 4 éve vagyunk együtt. Vannak viták, mindketten nagyon keményfejűek vagyunk, de egyébként nagyon jól kijövünk egymással:)

Volt előtte bak, bika. Na ezekkel szörnyű volt!!!

Viszont volt egy szintén nyilas srác, vele voltam a legnagyobb összhangban.

2011. szept. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

a kosokkal énis jol kijövök, rákkal is, oroszlánnal, merleggel tobbé-kevésbé. a mostani párom bika, tök más mint én de nagyonjól kiegészitjuk egymást. ami nekem hibám az neki nem, és igy nem is idegesitjuk egymast veluk :D


akikkel nem: halak, nyilas, bak

2011. szept. 11. 19:42
 7/11 A kérdező kommentje:

aza baj a nyilasokkal, hogy tulzottan a saját hibáim jönnek vissza bennük, és nekem azokat legnehezebb elviselni amik bennem is megvannak :D


amugy régebben énis olyan férfiakba szerettem bele akikkel lehetett "harcolni" (kos, oroszlan) de most rájöttem milyen jó, hogy néhány dolgot rámhagynak, ő meg imádja hogy abszolut nemvagyok egy nyugodt fajta, nem ugy mint ő D

2011. szept. 11. 19:52
 8/11 anonim ***** válasza:
29%
Kardosokkal
2011. szept. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
42%

Akit alaposan megismertem (6-8év) és 100%-ra mondom, hogy NEM jövök ki vele jól, sőt most már sehogy: az az Ikrek.

Csalóka jegy. Mert eleinte nagyon eltudja játszani magát, már-már alkalmazkodónak tűnhet. De nem az. Miután nyeregben érzi magát, megmutatja igazi önmagát, az akaratos önző, más véleményét meg sem hallgató valóságát. Borzasztó. Komolyan.

Csalóka tényleg. Ha valaki nem mélyed bele egy ikrekkel való kapcsolatba, az sosem jön rá és ezt el sem hiszi.

Mert eleinte nagyon jól kilehet jönni vele.

Rövidtávon vagy barátként nagyon jó társ, benne van mindenben, lehet vele beszélgetni, nevetgélni, bármi. De együttélni, közösen dolgozni későbbi célokért... Az kizárt egy ikrekkel. Az ikrek túlontúl a mának él.


Még ami NEM, (de őket nem ismertem meg olyan alaposan, mint az ikreket):

Talán a Halak, mert titkolódzik és játszmázik, nem őszinte, túl sok érzés sem szorult belé. Az meg, hogy jó az ágyban, az édeskevés, mondhatni nulla.

A Szűz, ha nagyon uralkodó jellegű és nem alkalmazkodik csöppet sem, akkor ő sem a nyilasnak való, mert kiborítja a nyilast a szabályaival.

Ja, az oroszlán sem a nyilashoz illik. Túl beképzelt, egoista.


És ki való hozzá? Hát passz. Mindenképp olyan, aki tud érezni, jóságos, és nem kihasználós, továbbá tetszik neki a nyilas játékossága.

Talán ilyen a Mérleg. Mérleggel még nem volt bajom.

A Bakkal sokmindenről lehet eszmecserélni.

A Kosokat bírom, de nem tudom, hogy együttélés milyen vele.

Rák? Okos nyilasoknak lehet! De csak bizonyos kor után, amikor már tapasztalt rosszakat is a rák, és ebből láthatja, milyen jó is egy nyilas.


Mi van még?

Skorpió talán férfiban nem olyan szemét, mint nőben, hát nem tudom.

A bika nem bizti, hogy tűri a nyilast.

A vízöntőket meg nem ismerem.

2011. szept. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
42%
anya nyilas, 20 évig volt egy bak férje, addig nagyon jól kijöttek
2011. szept. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!