Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabás Anyukák, mit szólnáto...

Kisbabás Anyukák, mit szólnátok egy ilyen kezdeményezéshez?

Figyelt kérdés
Faluban élünk,mivel én nem olyan rég költöztem ide,nincs túl sok olyan ismerősöm,akivel "össze lehetne futni",sem gyerekes, sem gyerek nélküli.Szeretnék kisbabás anyukákkal megismerkedni,közösen sétálni a picikkel,elmenni fagyizni stb.A tanácsadáson megismertem pár embert,de nem mondhatom azt,hogy "neked is van gyereked,leszünk barátok?" Arra gondoltam kialakítanék egy csoportos kisgyerekes szülők részére,melyhez bárki szabadon csatlakozhatna, kötöttségek nélkül.Akár közösségi oldalon létrehoznék egy hirdetőfelületet,ahol mindig az aktuális találkák helyszínét megadnánk,meg persze bármit meg lehetne beszélni.A találkozóra bárki jöhetne,akár gyerekkel,akár nélküle.Mindegy,csak kapcsolódjunk ki!nekem nagyon nagy igényem lenne rá,kíváncsi vagyok ti mit szóltok hozzá.Ami kissé eltántorít,az a faluban mindig jelenlévő pletykás, mindenki tud mindenkiről mindent magatartás,az esetleges rosszindulat és irigység.Szerintetek kell ettől tartanom?
2013. ápr. 7. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is falusi anyuka vagyok! Nálunk a védőnő csinált ilyen találkozókat és én nagyon szerettem is de sokan nem jártak rendszeresen! De én szivesen csatlakozom ilyen kezdeményezésekhez! :) Merrefelé laksz? Nagyon kis falu? Más véleményével meg ne foglalkozz hisz mindig van olyan akinek nem tetszik valami!
2013. ápr. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szolnok közelében,itt is van baba-mama klub,de inkább nagyobbacskáknak és mindig adott helyen.Én nem akarom,hogy ennyire kötött legyen.pl.kiírnám,vagy rajtam kívül bárki,aki ráér:) hogy pl.16:00-kor Tisza-parton találka,aki ráér jöjjön:) vagy ilyesmi
2013. ápr. 7. 19:23
 3/7 anonim ***** válasza:
1-es vagyok! Biztos lenne rá igény de esetleg a facén meghirdetheted és ott kiderül mennyire lenne rá igény! Szerintem ez tök jó kezdeményezés!
2013. ápr. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekünk van a fészen csoport, a környékbeli anyukáknak :) szerintem a védőnőnek kéne meghívnia az embereket, végül is ő ismeri őket.


Ismerősöméknél szervez baba-mama klubot is a vnő.

2013. ápr. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sok faluban a közösségházakban szoktak ilyen találkákat szervezni, a védőnőtől meg tudod érdeklődni, hogy ott létezik-e ilyen. Amúgy ha valakivel találkozol valahol, játszin, orvosnál, nyugodtan kérdezd meg, hogy van-e kedvük máskor is összefutni, összeengedni a gyerkőcöket.

Én személy szerint közösségi oldalon létrehozott ilyen csoporthoz nem biztos, hogy csatlakoznék, de a védőnő tudná vinni a hírt az anyukákhoz.

2013. ápr. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen jó ötlet a védőnőt is bevonni,csak az a baj a védőnők által szervezett programokkal,hogy nagyon kötöttek,én valami lazábbra gondoltam.De akkor lehet,hogy nem sokan lennének nyitottak rá.
2013. ápr. 8. 11:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy próbát végülis megér. Mit veszíthetsz vele...
2013. ápr. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!