Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit szólnátok ehhez?

Ti mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés
A szüleim és a nagymamám rengeteg dolgot vettek már a most 3 hónapos babámnak.Anyukám ma közölte,hogy vettek egy járókát,de úgy,hogy ott legyen náluk,hogy ha megyünk,akkor abban legyen.Igaz,hogy itthonra még nincs járóka.Igaz,hogy ma ott alszunk náluk,mert születésnapot ünnepelünk,de attól,hogy évente néhányszor,mondjuk 10szer összesen ott alszunk,még nem költözünk oda.Kicsit fura,nem?Mikor mondtam,hogy itthonra kéne,azt mondta vesznek másikat.Ti mit szólnátok ehhez?a páromnak el sem merem mondani,biztos,hogy kiakadna.
2013. márc. 9. 11:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki hogy segitenek, vesznek ezt azt a picinek. Nekem 2 éves a fiam, örülnék ha egy csomag pelust kapnánk néha...

Szerintem köszöndmeg, és örülj hogy vettek neki hozzájuk, vegyetek tiveggyet otthonra, mindent ne a mamáéktól várj, nem kötelességük hozzátok járokát venni, szerintem abban reménykednek hogy így többet lesztek náluk.

2013. márc. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Jégtánc ***** válasza:
100%
Mi kaptunk két utazóágyat.Egyik fixen anyóséknál van.Pont emiatt.Ha ott vagyunk,nem kell itthonról cipelni.Ott van helyben,bármikor ott tudunk aludni ha úgy alakul.Örülnék neki .Nagyon fura a gondolkodásod.Elnézést kérek előre is:))Ja mi sem vagyunk ott állandóan.
2013. márc. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Egyetertek az elsovel. Nem is ertem... Kiakadna a parod, mert vettek maguknak egy jarokat? Vegyetek egyet, ha kell, nem kotelesseguk csak nektek vasarolni. Az anyosomek is vettek sok mindent maguknak, jarokat, etetozeket, sok jatekot, hogy legyen nekik is, ha ott a gyerek.
2013. márc. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Így van,tudom,hogy igazad van,és megyünk is hozzájuk,nem erről van szó,hanem,arról,hogy a párommal nincsenek túl jóban,és a párom így is attól fél,hogy a szüleim ellene akarnak hangolni engem és úgymond "haza akarnak csábítani" És erre vesznek egy járókát hozzájuk...érted..
2013. márc. 9. 11:15
 5/15 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előzővel... Nekik azt " kell " biztosítaniuk, ami náluk van ( azért raktam idézőjelbe, mert nem kötelesség, azt is elvárhatnák, hogy te vigyél mindig mindent).

Persze, a segítség mindig jól esik, akármilyen formában. A járóka egyébként szerintem nem létszükség, nekünk sosem volt. De, ha ti szeretnétek, akkor vegyetek, ne várjátok a nagyszülőktől...

2013. márc. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Őszintén? Örülnék ha bárki egy szöget is venne bármelyik gyerekemnek rajtam kívül:)) Nem érdekelne hogy oda vagy ide vagy hova:)
2013. márc. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hát igen,nem írtam le a háttértörténetet,így visszaolvasva tényleg furán hangzik.De Anyám még egyszer azt is kitalálta,hogy a 3 hetes babával télen este babakocsival üljünk buszra és menjünk hozzájuk,mert nem tetszett neki valami a párommal kapcsolatban.
2013. márc. 9. 11:17
 8/15 anonim ***** válasza:
ui: Az pedig elég gyerekes lenne a párodtól, ha ezen kiakadna.
2013. márc. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nálunk is van a szüleimnél,és az anyósoméknál is utazóágy.Jó,hogy van ott,mondjuk igaz,hogy elég sokat vagyunk mindkét helyen.A párodat meg nyugtasd le,ebben nincs semmi rossz:)
2013. márc. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ebben semmi rossz nincsen, legalább gondolnak a gyereketekre, hogy tudjon hol nyugodtan és biztonságban aludni.

Ha 10x évente, akkor annyiszor.

2013. márc. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!