Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi Grapefruit mag cseppet...

Mennyi Grapefruit mag cseppet (Ökonet) lehet adni 1 év körüli babáknak?

Figyelt kérdés
A leírásban az szerepel, hogy 3*15 csepp, de gondolom babáknak nem indokolt ennyi?! Van valakinek tapasztalata, ki hogy használja?

2013. ápr. 7. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért akarsz neki adni? Nagyon keserű lesz.
2013. ápr. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én öt cseppet adtam neki esténként. Az első meg nem jól tudja, mert az Ökonetes egyáltalán nem keserű, mivel glicerinben oldott.
2013. ápr. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves 2. válaszoló!

Én is 5-6 cseppre gondoltam, 2-3 részletre osztva, tehát mondjuk 2*3-at, de akkor ezek szerint Te egyben odaadod a picúrodnak... Lehet nincs is értelme 2x kínlódni vele. Miben adod egyébként oda neki?

2013. ápr. 7. 22:28
 4/9 anonim ***** válasza:
Szívesen. Az esti rituálé után, még a pelenkázón beadtam egy kanálban, vízzel elkeverve. Egy hét után már ő figyelmeztetett, hogy "cöppöt". :D
2013. ápr. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

De kis édes! :))

Akkor nem is kell nagyon hígítani, elég egy kanálban...

köszönöm!

2013. ápr. 8. 13:09
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt mondták, jobban hígítsam a picinek, de megkóstoltam, és egyáltalán nem irritálta a nyálkahártyámat, és az övét sem. (Én simán becsöpögtettem a számba egyébként, mert gyakran van aftám, és ez jó rá.)
2013. ápr. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem! Még egyszer köszönöm a segítségedet! :))
2013. ápr. 8. 23:46
 8/9 anonim ***** válasza:
50%

Én nem adnék pici babának ilyeneket!

Nemrég figyelmeztettek a káros hatására, mert van neki!

2013. ápr. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, nem ok nélkül akarom adni neki, alternatív gyógymód és immunerősítő...és eü-s ajánlotta!!!!
2013. ápr. 10. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!