Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Laktoherben és Hippen kívül...

Laktoherben és Hippen kívül tudnátok ajánlani nekem szoptatós teát?

Figyelt kérdés
Viszonylag olcsó és bevált tejserekntőt keresek. A fent említettek nemigazán használtak. Dm-eset pl. még nem próbálátam. Miyenek vannak még?Persze ezek mellett alkoholmentes sört,almalevet,iszom ezerrel,de a teákat szeretem..

2013. ápr. 8. 11:33
 1/4 A kérdező kommentje:
Mecsek Teát is ismerem
2013. ápr. 8. 11:34
 2/4 anonim ***** válasza:
nem szoptatós tea, de serkenti (legalábbis nekem): tojásleves, sör, rostos baracklé
2013. ápr. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A dm-es nagyon jó, nekem bejött, sokkal jobb íze van, mint a Laktoherbnek. Teán kívül jó volt nekem még a bodzaszörp, a madártej, mindenféle krémes sütemény.
2013. ápr. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mecsek!Habár szinte mindegy milyen teat iszol, csak sok folyadekot igyal, de 2,5 liternel ne tobbet. A tejjel ellenben vigazz, mert allergiat valthat ki a babanal. Nem hittem a vedono miert mondja, hogy csak mertekkel, max. 2dl joghurtot ehetek egy nap. 3 honaposan panaszai voltak a babamnak es honapokig tejmentes dietan voltam utana. Helyette inkabb pihenj, aludj napkozben is, es szoptass gyakrabban, nekunk csak ez valt be. Remelem tudtam segiteni.
2013. ápr. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!