Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hós lányom megfázott. Ma...

15 hós lányom megfázott. Ma reggelre folyik az orra és néha tüsszent egyet. Milyen szert adjak neki, adjak egyáltalán? Vagy várjak még a gyógyszerezéssel?

Figyelt kérdés
2009. szept. 22. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:

14 hós babám is náthás, semmit nem adtam neki, figyelni kell, hogy nem-e lázasodik be.

ORRSZÍVÁS!!!!

Nagyon fontos, mert a felgyülemlő ki nem jövő váladék okozhat mindenféle komplikációkat.

Ma fogok venni egy porszívós orrszívót, mert a sima pumpással nehéz kiszívni.

2009. szept. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Coryzalia homeopátiás szer,kifejezetten a náthás panaszokra,nagyon jó.
2009. szept. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én gyermekem is meg van fázva(23hós)már tavaly elkezdtem neki ilyenkor ősszel adni a cebion cseppet mindennap amennyit az üvegen írnak!orrfolyásra természetesen orrszívó,ha nem tudod jól kiszívni akkor fluimare sóoldat,vagy nasivin orrcsepp!Estére ha hőemelkedést vagy lázat veszek észre nurofent adok,ezeket mind adják recept nélkül!Ha súlyosabbak a tünetek mindenféleképpen orvoshoz viszem!Jobbulást!
2009. szept. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az orrszívás megy sterimarral, köszönöm mindenkinek a válaszát!
2009. szept. 22. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!