Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám székletében fekete...

A babám székletében fekete cérna vastagságú giliszta szerű valamik vannak. Mi lehet?

Figyelt kérdés
2009. szept. 22. 12:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Bizony az én 8 hónapos babámnak is ilyen volt, mert banánt evett. Sógornőm (pont ott volt mikor evett) hála égnek felkészített rá, így nem ért meglepetés. Ezek rövidke kis fonalak voltak. Rögtön nem kell szegénnyel orvoshoz rohanni, elég telefonon akár a védőnőt is felhívni és szerintem ha a Te babád is ezt ette, akkor ő is meg fog nyugtatni! Ha viszont nem, akkor nekem speciel fogalmam sincs, hogy mitől. Én védőnőm szerint a giliszta nagyon ritka.
2009. szept. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
köszi Lányok megnyugodtam :) banánt evett a babóm most kezdtük és engem senki nem készített fel....még egyszer köszi
2009. szept. 22. 17:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!