Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti milyen babaápolási szereket...

Ti milyen babaápolási szereket használtok újszülöttnél?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a samponra, popsikrémre, olajra, púderre. Segítsetek, most fogok szülni és fogalmam nincs miket vegyek a picinek. Vagy a kórházban fognak ajánlani? köszi előre is :-)
2013. ápr. 8. 20:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A fürdetőkrém és popsikrém gyógyszertári. Sudocremet akkor használok, ha piros a popó. Babaolajat külön vettem, fürdés előtt azzal szoktam masszírozni (az első hetekben csak bekentem a testét, a masszázst később kezdtük, imádja!). A köldökápoláshoz a mi kórházunkban adtak mindent (itthon a doki által felírtat használtuk), popsikrémet meg nem használtunk még ott.
2013. ápr. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

szerintem vegyél, mert mi van, ha a kórházban nem adnak?

nem jó akkor rohangálni.

nálunk nagyon húzták a szájukat, és ránk parancsoltak, hogy vegyünk.

kellett: hintőpor, alkohol, fertőtlenítő (barna, nem jut eszembe a neve).

fürdetéshez: gyógyszertári fürdetőt érdemes egy db-ig mindenképp'..

2013. ápr. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az orvosunk írt fel mindent. Mire hazajötünk a kórházból, a férjem kiváltotta és csak azokat használom. Egyedül sudocremet veszek üzletben, de többivel mondta az orvos, hogy várjak (babakozmetikumok).
2013. ápr. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Hozzánk 1 hetesen jött ki a dokinő, addig sima vízben fürdettük a babát, Sudocream mintát használtam és szülés elött vettem a patikában alkoholt, az kellett még.

Nekünk a kórházban biztosították az alkoholt-vattát-popsikrémet. Csak pelenka és törlőkendő kellett saját.

A gyerekorvos felírta receptre a popsikrémet, a fürdetőt, azóta ezeket használjuk.

Én teljesen megvagyok elégedve a popsikrémmel, elég zsíros, védi a baba bőrét. Aztán ha késöbb ez változik akkor váltok másra.

2 hetes fiúcska anyukája

2013. ápr. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Koszi szepen mindenkinek ,sokat segitettetek :-)
2013. ápr. 10. 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!