Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisgyerekes Anyukák, Ti...

Kisgyerekes Anyukák, Ti mennyire vagytok bevállalósak?

Figyelt kérdés

Mennyire vagytok mobilisak a gyerekkel, gyerekekkel? Mennyire mozdultok ki otthonról? Milyen korúak a gyerekek és hányan vannak?

Mennyire igényeltek segítséget?

Olyasmikre gondolok, hogy például elviszel állatkertbe egyedül gyerekeket kocsival, stb?


2013. ápr. 9. 08:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

3 gyerekem van 6,4,2 évesek. Kocsival elmegyek velük bárhova na de mikor már ki kell szállni, egy boltozás sem egyszerű velük, 3 an 3 felé mennek, igen nevelem őket hosszú évek óta mégis nagyon aktív mindhárom ( a legnagyobbammal már jobban lehet tárgyalni, alkudozni, megbeszélni) de a két kisebb az mint a csík.

Én akkor vagyok nyugodt ha a legkisebb babakocsiban van és nem önjáró.

De olyankor is nagyon kell figyelnem a két nagyobbra mert egymással való ökörködés közben megszűnik a világ, nagyon rosszak együtt.

Nekem stressz amikor kimegyünk így forgalmas utcára stb.

Így inkább olyan helyekre viszem őket (ha viszem egyedül) hogy elkerített játszótér, nagy füves placc, mozgásos program szóval ahol szabadon rohanhatnak.

Be nem vállalnék velük pl. medencét vagy uszodát (pedig imádjuk/imádom) de félelemérzetük az semmi, ráadásul nagyon barátkozósak, nyitottak képesek lennének bárkivel elmenni...:((

És ez nagyon rossz, állandóan szorongok hogy elvész vmelyik. És mondom, minden egyes alkalommal jártatom a számat hogy mikor hol hogy közlekedünk hogy megyünk át aki ügyes kap matricát nagyon megdícsérem, itthon a juti táblára kap pontot stb..ezek be is válnak sokszor de attól én még szorongok elmenni velük.

Ha ketten lennének az még szerintem belefér, 2 gyereket még lehet egy felnőttnek terelgetni, 3 at már nem.(legalábbis míg ilyen kicsik).

2013. ápr. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én már a kicsi fél éves korától mentem, akkor a nagy még csak 2 éves volt. A kicsi rámkötve, a nagy a könnyű sportbabakocsiban, és mentünk mindenhová BKV-vel is.


Amikor a kicsi is ülhetett a sportbabakocsiban, akkor felváltva ültek a naggyal benne, meg vittem magammal kendőt, hol egyiket, hol másikat kötöttem a hátamra. Nem is volt rajtam egy csepp súlyfelesleg sem, a két gyerek után simán belefértem a gyerekek előtti nadrágjaimba. (na most már nem)


Aztán amikor 8 és 9,5 évesek lettek, akkor egyedül utaztam velük külföldre nyaralni repülővel. Én ebből nem csinálok problémát, igaz, hogy sokszor olyan voltam mint egy felmálházott teve, de jól éreztük magunkat.

2013. ápr. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!