Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » "Lesz hova visszamenned...

"Lesz hova visszamenned dolgozni? "/együtt érző fejcsóválás/ kérdéstől másnak is feláll a hátán a szőr? Milyen baromira törődnek mások az emberrel hihetetlen.

Figyelt kérdés

Saját vállalkozásban dolgoztam, üzletvezető voltam. Közben megcsináltam a főiskolát levelezőn, férjhez mentem, elköltöztünk és van 2 gyerekünk. A kicsi 1 éves a nagy 4. Én 27 vagyok.

Mi a bánatért érdekel az mindenkit, hogy hova megyek dolgozni? Basszus úgy érzem néha,mintha 8 általánosom lenne...


2013. ápr. 9. 10:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Még az 5-ös is megkérdezte, miért vagy megsértődve? Azt itt hisztizel, hogy téged hagyjanak békén, mert levelezőn lediplomáztál. Úgy érzed magad, mint akinek 8 általánosa van, na itt van, te jobb vagy mindenkinél, úgy gondolod. Te magad írtad. Vagy fogalmazni tanulj meg, vagy javaslom a Magyar Értelmező Kéziszótárt, vagy egy bölcsész szakot is végezz el, akkor talán tudod értelmezni, amit te magad írtál.
2013. ápr. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

5 ös vagyok diplomás ember vagyok, no nem főiskola és nem levelező ( tudod a varjú is énekes madár csak levelezőn tanult) .

Szóval köszönöm szépen egyetemi diplomát szereztem nappali tagozaton , még 5 évet jártam nem 3at :)))

A véleményem nem változik,Te nem vagy tisztában a végzettséged valódi értékével...telenségével.

2013. ápr. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Még én vagyok nagyképű??? Kedves 5-ös nem mindenkinek van pénze és ideje 5 évig a szülei pénzén ülni az iskolapadban. MIndenki úgy oldja meg ahogy tudja. Ezzel a nagyképű nappali tagozatos dumával rengeteg embert lenézel, illetve megbántasz. Én azt mondom neked, hogy lehet hogy én csak levelezőn végeztem egyébként, 4 éves volt még a suli, de a TE diplomádhoz, ha fekve csináltad, is ESZET nem adtak.
2013. ápr. 11. 08:22
 14/18 A kérdező kommentje:

"Ha majd munkát keresel, akkor meglátod, hogy a nappali végzettségű, gyerektelenek fognak előnyt végezni,"

Kedves 77%-os válaszoló,te osztod az eszet??? Nevetséges vagy.

2013. ápr. 11. 08:29
 15/18 anonim ***** válasza:
52%
Nem ESZET! ÉSZT! Jajj bocs akkor én meg sem merek szólalni, mert csak érettségim van és mellette 4 szakmám...
2013. ápr. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
52%
"Saját vállalkozásban dolgoztam, üzletvezető voltam." micsoda karrier , gondolom meg kellet dolgoznod a tulaj elismeréséért , végig menni a ranglétrán :D
2013. ápr. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Na hát nem tudok mit csinálni, szívjátok a vérem :)

Na de ha nem is másztam a ranglétrán és úgy lettem üzletvezető, legalább az jól mutat az önéletrajzban, én meg jól mutatok miniszoknyában. :D Szevasztok csicskák

2013. ápr. 13. 12:15
 18/18 anonim ***** válasza:
Ez, de sz@r lezárásnak sikerült :D XD XD XD
2013. ápr. 30. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!