Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális amit csinál kisfiam?

Normális amit csinál kisfiam?

Figyelt kérdés
3 hete önállóan elindult a fiam.Eddig nem nagyon figyeltem a járását,de most igen.Szalad,de úgy megy mint a pingvin:) Tehát én azt látom,hogy nem konkrétan előre teszi a lábait hanem terpeszbe oldalra.Elnézést ha hülye a kérdés:D
2013. ápr. 9. 14:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Eleinte még így szoktak menni,de úgy is kell most vinned orthopédiára, mert ha elindul önállóan el kell vinni és ott elmondanak mindent.
2013. ápr. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Az én lányom is így ment mikor elindult 10 hónaposan.

1-es válaszoló! Ortopédiára kell vinni? Mi most voltunk az 1 éves státuszon, de sem a védőnő sem a gyerekorvos nem említett ilyet hogy el kell vinni! Mindenhol szokás ez??

2013. ápr. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Miért kellene elvinni ortopédiára, ha önállóan elindul. Persze van amelyik pingvinesen:) megy, van aki mindig orra bukik. Majd kialakul, ne izgulj!
2013. ápr. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, dehogy kell elvinni! El ne vidd!
2013. ápr. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mert amikro önállóan elindul el kell vinni, nyilván nem kötelező, de nálunk minden ismerősöm gyerekét elküldték mi is mentünk, még anno mikro a csipőszűrésen voltunk, mondta is a doki, hogy ha elindult önállóan vissza kell menni.
2013. ápr. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát nálunk ezt senki nem említette!
2013. ápr. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát pedig nagyon ajánlott elmenni, hogy megnézzék nicns e gond és nem kell e spéci cipő.
2013. ápr. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Off: nekünk is mondták, hogy ha önállóan jár, akkor érdemes elvinni! Sőt, nekem sima, tb-s ortopédiai doki mondta (felnőtt orvos), hogy ugye, ha van gyerekem, elviszem majd, ha jár már!
2013. ápr. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem is mondták, hogy ha elkezd már önállóan járni vigyem vissza. 6 hónapos ellenőrzésen mondta a doki, hogy majd visszavár
2013. ápr. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor vigyétek, én ezt nem gondoltam volna. Én nem vittem és nem is vinném. Bár nekünk nem is mondták, kislányomnak befelé fordult a lábfeje mert úgy feküdt a méhemben és a nyakacskája is kicsit "ferde" volt. Én aggódtam a doki meg kinevetett, hogy mit gondolok, hát ez magától helyreáll, még ne is tornáztassam, egyszer vissza mentünk akkor azt mondta ok, és ennyi. Semmiféle járás vizsgálatra nem hívott vissza. Azt mondta túl van itt már minden aggódva, mit gondolok régen, hogyan volt.
2013. ápr. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!