Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az ha a kisfiam...

Miért van az ha a kisfiam nagyon elkezd sírni akkor nem vesz levegőt csak dobálja magát? Nektek is csinál ilyet? Kifogja nőni?

Figyelt kérdés
születésétől kezdve így van.most 19 hónapos.nagyon megijedek amikor így csinál.ha például elesik és nagyon beüti valamijét akkor hirtelen annyira elkezd sírni hogy nem vesz levegőt.
2013. márc. 27. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:

fújj az arcába, a homlokára. kicsit meg fog lepődni, pont annyira, hogy egy kicsit elfelejtse a sírást és ismét levegőt vesz.

nekünk ez bevállt, hisztinél is.

2013. márc. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kinövik...kisfiam ezt nagyon korán elkezdte és 2 éves kora körül hgyta el.Fujj a szeme közé.,azt szokták mondani...nekünk bevált.
2013. márc. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen ugyanez annyira kiakad hogy nem vesz levegőt képes még elájulni is és összeesni. Most 20 hónapos utoljára 2 hete volt ilyen de már nem ájult el, szóval úgy látom javul a helyzet. Affektív apnoe-nak hívják amúgy.
2013. márc. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.nálunk kb 1 hete fordult elő utoljára.akkor jól csináltam.mert én is ráfújtam de volt olyan hogy gyorsan bevizeztem és vett levegőt.csak annyira ijesztő.remélem hamar kinövi
2013. márc. 27. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!