Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabás Anyukák, akiknél még...

Kisbabás Anyukák, akiknél még csak egy baba van! Havonta kb. mennyit költötök élelmiszerre?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 9. 14:20
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Olyan 100-150 ezer között, de ebben a bölcsödei kaja nincs benne meg a párom ebédje amit a meló helyénél lévő étteremben szokott venni.
2013. ápr. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Olyan 80-100 ezer között!
2013. ápr. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
Még soha nem számoltam ki, de olyan 100 ezer körül kb.
2013. ápr. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
30ezer kb. Piacon vásárolunk
2013. ápr. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
szerintem 70-80ezer,de ebben benne van minden(tisztítószer,stb...).mindenből mindig megnézem,melyik az olcsóbb,ha valami akciós,azt veszem,abból főzök.én sokszor a leértékelt dolgokat is megveszem,ami lejár aznap vagy másnap,így féláron adják(AUCHAN,SPAR),semmi baja,lefagyasztom és olyan,mintha aznap vettem volna meg.vagy ha nem lehet fagyasztani(joghurt,ilyesmi)azt 1-2 napon belül megesszük,semmi baja nincs.a kenyérből is mindig többet veszek nagy bevásárláskor,azt is külön zacskózva szépen le lehet fagyasztani,így nem a kisboltban kell megvennem.A felvágottból soha nem veszek előre csomagoltat,marha drága,a csemegepultban midig találni olcsóbbakat,azt is le lehet fagyasztani-persze nem a párizsit,hanem ami szalámi jellegű,az nem vizesedik be. nem rendeljük a kaját,mindig főzök.JA és nekem még ott van a párom két fia,ők kéthetente itt vannak péntek délutántól vasárnap estig,szóval,van,hogy 5 vagyunk:).
2013. ápr. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:

Epitkezunk. Most fogtechnika es sz.rragas van... Max 40 de ebben benne van 30 db turorudi, 1 zsugor kakao, pulykamell sonka es sok hus.

Epitkezes elott 80 ezres bevasarlas tescoban vagy auchanban es meg napi 1-2 ezer a zoldsegesnel...

A szivem megszakad azert a regiment penzert amit csak bezabaltunk...

2013. ápr. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
Ja es en a tescoban figyelem a leertekelt elelmiszert, husokat vajat felvagottat (ugye szalami sose romlik meg a kolbasz se) multkor 3 doboz majat vettem meg masnap jart volna le a szavija szet szedtem fozesi adagokra es egyszer majgomboc leves volt utana csirke combokat toltottem majas gombas toltelekkel amikor a csirke is leertekelt volt... En mar ezt is figyelem. A 40 ezerbe benne kell legyen a tisztalkodoszerek es wc papir oblito stb stb stb. Mosopor 3-4 havonta kell..
2013. ápr. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Olyan 100.000- 130.000. Ebben benne van, hogy a férjem bent eszik. Nagyon durva szerintem. Elvileg a kaján lehetne a legtöbbet spórolni, de nekem nem megy. Jó tény és való, mindent megveszek, amit szeretnénk, egészséges dolgokat főzök, húst hússal eszünk és rengeteg zöldség, gyümölcs fogy.

De akkor is sok, nem tudok úgy elmenni a közértbe, hogy ne hagyjak ott egy 5000-t.

2013. ápr. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

Lehet egeszseges dolgokat enni 40 bol is. Hus mindennap van felvagott formajaban vagy foetelkent. A fozesre konkretan 20 ezer forintot koltok havonta. Nagyon max a 25 de akkor mar kidobom a kajat... En is azt hittem hogy 100 alatt ez sose johet ki de aztan elgondolkoztam hogy azok a csaladok akik 150bol elnek nem kolthetnek mindent kajara. Pl anyumek... En meg sirok hogy 300bol se lehet megelni magyarorszagon.. De meglehet csak a fejben volt a baj. Azt hittem a draga husok (belszin, vadlazac mennyire sokkal jobb mint a sertes comb.)

Nalunk volt multheten borsoloves palacsinta, hetvege parolt rizs rantott hus ubi sali, tegnap spenot ma rakott krumpli aztan a heten lesz egy tejszines gombas martas tesztaval meg, vagy husgomboc leves vagy maj mert ezt a kettot imadjuk. Lehet kispenzbol is finomakat :) jol kell elosztani (mint a 4 napos dietat) csak ugye nem fogyokuras mennyiseggel es igy szekrekedes felfuvodas sincs nalunk...

2013. ápr. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Lehet kevés pénzből egészségeset és finomat..ez igaz Mi is kb. 5000et költünk kajára,de nekem ez is rengeteg,ezt szeretném leredukálni,de nem tudom hogyan,mikor így sem eszünk szinte semmi zöldséget,,gyümölcs az néha max.alma,reggeli vacsora az kenyér+felvágott,néha kifli meg tej..sajt meg zöldség hozzá az szinte soha,max. 2szer egy hónapban.A főtt ételt kb.1500 Ft-ból hozom ki naponta,de nekem ez is sok.Ami luxus az az,hogy nagyon szeretem az édességet főleg a csokit,de ez nem azt jelenti,hogy napi több száz Ft elmegy rá, max. egy szelet csoki,meg nagyon olcsó joghurt.Ezért érdekel,hogy aki még ennél is kevesebbet költ,az mit eszik?
2013. ápr. 9. 16:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!