Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a karcsörgőr...

Mi a véleményetek a karcsörgőről? Hány hónapos koráig élvezi a baba?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 8. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Lányom kapott ajándékba egyet a barátainktól, de megőrült tőle. Utálta, ha ráadtam. Mondjuk kb. 2x próbálkoztam csak vele, aztán már nem akartam szegény gyereket az őrületbe kergetni. :)

De nézegetni szerette, csak a karjára nem tehettem.

Amúgy a csörgőket addig nézegette, míg el nem kezdett kúszni (6 hó), mert akkor már jobban érdekelte minden más, ami nem játék (pl. távirányító vagy pille palack). :)

2013. ápr. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kislányom újszülött volt, amikor kapta. Minden hónapban többször próbáltuk, de soha nem szerette, most 8 hónapos és most sem szereti.
2013. ápr. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek.

Akkor ki sem bontom :)

2013. ápr. 8. 15:17
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én kislányomat sem hozta lázba egyáltalán, bár nem is utálta. Nem foglalkozott vele akár rajta volt, akár nem.
2013. ápr. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia, a kislányom 3 hónapos, két hete kapta a csuklócsörgőt, és bár nem utálja, a legkevésbé sem érdekli.
2013. ápr. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Akkor túladok rajta :D

Köszi a hozzászólásokat!

2013. ápr. 8. 16:41
 7/8 A kérdező kommentje:
Téééényleg, csuklócsörgő a becsületes neve :)
2013. ápr. 8. 16:42
 8/8 anonim ***** válasza:

A fiamat sem érdekelte, jobban szerette ő is rágni. A lányomnak már nem adtam oda, mert a sok mosásban kiszöszölődött, feltettem a hordozó fogantyújára, hogy ha akarja nézegetheti utazás közben is. A babakocsi karfáján is voltak párszor, csak hogy ne azt a fekete gumi részt nézze :)

Egyébként szerintem tök haszontalan (én is megvettem), olyan lehet, mint mikor a macska farkára csengőt kötnek :)

2013. ápr. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!