Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyakran felébred éjjel a...

Gyakran felébred éjjel a kisfiunk, akárhogy próbálom vigasztani nehezen nyugszik meg. Lehetséges, hogy fél, mivel teljesen sötét van a szobában?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 9. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet,ez a baj.én is beszereztem egy kis 1,5 wattos lámpácskát 400ft az auchanban,azóta nyugisabb éjjel,utálja,ha sötét van.ennek pont jó a fényerőssége és nem is fogyasztja az áramot.érdemes lenne kipróbálnod...
2013. ápr. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogy félne már? Amikor a hasadba volt akkor is félt? Mert ott is teljes sötétség volt..pont hogy a kisbabák a fényt nem szeretik:(
2013. ápr. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Úristen!miért ne félhetne,azért,mert a hasban is sötét volt?????????amíg nem égett a kislámpánk,az én lányom is utálta,ha sötét van,gondolom azért szólt mindig,ha felébredt,mert zavarta!most,h van kislámpa,ha fel is ébred,egyből visszaalszik,félálomban kipillant,látja minden rendben,alszik tovább.nyugodtan próbáld ki,ha úgy érzed,ez a baja a kisfiadnak.
2013. ápr. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kisfiam sem szereti a teljes sötétséget. Nálunk sötétítő függöny van, bevilágít a közvil, így van egy kis fény. Anyáéknál redőny van,ott nem húzzuk le teljesen, ott is elég a közvil ami bevilágít. Egyébként én sem szeretek teljes sötétben aludni. Én 6-7 éves koromig féltem a sötétben. Világított mellettem a éjjeli lámpa.
2013. ápr. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!