Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek újszülött,1-2 hetes...

Akinek újszülött,1-2 hetes babája 2 óránként kelt magától enni, mikor változott ez meg?

Figyelt kérdés

2 hetes lesz a fiúnk és még mindig 2 óránként kel nappal-éjszaka. Jelenleg 80milit eszik, vegyesen kap anyatejet és tápszert. Éjszakára csak tápszert, hátha jobban alszik tőle de így is 2 óránként kel. A védőnő szerint próbáljam emelni az adagot és azzal lehet hogy nyerünk még plusz fél órát, de a 90milit nem eszi meg, beletömni meg nem fogom és nem is tudom.

Mikorra változik ez meg? Nappal nincs vele baj de éjszaka... Kezdek kicsit kiborulni...


2013. ápr. 9. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Kb 2 hónapos koráig 2 óránként evett éjjel is, majd lassan az éjjelek ritkultak. 3 hónaposan előfordult, hogy átaludta az éjszakát, de csak párszor. Azóta max 2x kel.
2013. ápr. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
6 hónaposan :( Nappal akkor 3 óránként evett, éjjel sűrűbben. 7 hósan átálltunk a 4 órára, a baba állította be.
2013. ápr. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem -bár nem akarok okoskodni, tudom milyen éjszaka kelni- ne a kajálásán akarj változtatni, hanem annak nézz utána, hogy egy ilyen picinek milyen az alvási ciklusa. Így talán könnyebb elfogadnod, hogy ilyen sűrűn kel. Könnyebb, nekünk felnőtteknek az ő igényeihez igazodnunk, mint neki a miénkhez!
2013. ápr. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2013. ápr. 11. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!