Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan akinek a babája...

Van itt olyan akinek a babája kúszás után térdelt vagy állt fel?

Figyelt kérdés
9 hós lesz a babám. Az ágyon van egy matrac abba kapaszkodik fel 2 kézzel de még nem tud feltérdelni. Szerintetek felállni vagy feltérdelni szeretne? Akkor csinálja ha valami érdekeset lát az ágyon. Mászni még nem tud. Nálatok hogy volt, felállás előtt próbálkozott?
2013. ápr. 9. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! kisfiam 7,5 honapos.. 1 hete mindenhol felall,kisagyba,kanapeba,labamba kapaszkodva... se ulni,sem pedig maszni nem tud. 5 hosan kutyazott,azthittem majd elindul a maszasban,na 6 hos kora ota azt sem csinalja...Es igen,sztem felallni keszul. A kisfiam ugyanigy kezdte,aztan arra jottem be a szobaba h all a kisagyba es ordit mert nem tud leulni. De elotte o is terdelt,de csak 1-2 napig. Sztem hamarosan felall a babad.
2013. ápr. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!:-)
2013. ápr. 9. 21:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is fel fog állni, a miénk is így kezdte! 8 hós koráig kúszott, és egyszer csak elkezdett mászni+felült+felállt egyszerre. A felállást ő is így csinálta, kapaszkodott felfelé. A te babád szerintem állásból fog visszatérdelni és leülni is.
2013. ápr. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked is, várom már!:)
2013. ápr. 10. 08:59
 5/6 A kérdező kommentje:
Tegnap felállt:)
2013. ápr. 13. 09:04
 6/6 anonim ***** válasza:
3. vagyok, gratula :) Hamarosan mászni fog :)
2013. ápr. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!