Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kicsíphette a pisi?

Kicsíphette a pisi?

Figyelt kérdés
Kisfiam 8 hónapos, tegnap este vettem észre fürdetés előtt, mikor lekerült a pelus, hogy a kukaca mellett végig tiszta vörös, nem kiütéses, csak nagyon csúnya piros. Tegnap még csak az egyik fele volt olyan, mára már a másik fele is. Már a kis tökére terjed át. Mitől lehet ez? Csak mert pelust sem váltottunk, így nem értem. Ugyanazt használjuk már 2 hónapja. Tehát végig, de a hajlat pl egyáltalán nem vörös.
2013. ápr. 10. 07:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Kicsipheti,de lehet fogzás miatt is.Lányom most lett 6hós,neki is mindig az volt meg gombás és rájöttem,hogy nem kell krémezni csak elég este meg kaki után(3naponta kakilt,most naponta de már rendes kaja miatt nem csipi ki).Kb 1hónapos kora óta nem krémezem csak este,meg mikor pelenkakiütéses volt a fogai miatt 1hónapja.Bár hozzáteszem,nem fogom újra krémezni a első fogainál,mert nem ért semmit,ahogy áttört a foga,ami épp jött,el is mult egy éjjel alatt.
2013. ápr. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
felső fogainál*
2013. ápr. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén, mi soha nem krémeztük, mert újszülött korában elkezdtük, de kipattogott, lehámlott a bőr, nem bírt egyetlen egy fajta krémet sem, így a védőnő aztmondta hagyjuk abba. Na, azóta gyönyörű is volt a bőre, soha nem pattogott ki, de még csak be sem pirosodott. Ezért új ez most nekem... De köszönöm a választ.
2013. ápr. 10. 07:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Van olyan baba, aki az öblítőre allergiás. Ezért csak ecettel öblítettem a ruhákat. Azóta nincsenek kiütések.
2013. ápr. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Épp azt akartam javasolni, hogy kend be a neki Sudokrémmel, de látom, hogy nem kened semmivel a popsiját. Nekem ettől múlt el, de sajna nálunk is van ez a kiporosodás belül a kis popójánál. Fogzástól lehet simán nálatok is. Meg mivel már több mindent is esznek ennyi idősen a babák, emiatt más a kakijuk, kicsíphette is neki,
2013. ápr. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A popsija egyáltalán nem piros.
2013. ápr. 10. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!