Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtatok olyan autósülést,...

Használtatok olyan autósülést, amin nem ECE R44 03-04 hanem 02 van (a szabálybevezetése óta)?

Figyelt kérdés
Kaptunk egy autósülést, kifogástalan állapotban, mert előző család nem használta egyáltalán, de most néztem, hogy nem felel meg a biztonsági előírásnak, mert 02 van rajta. Akkor mehet a levesbe? :-)

2013. ápr. 10. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
A rendőr megbüntethet érte, ha megnézi. Egyébként a régieknek még nem volt olyan szigorú a töréstesztje, azért kell, hogy megfeleljen a biztonsági előírásnak. Tehát az az ülés, habár kifogástalan állapotú, elvileg mégsem biztonságos. Én inkább vennék olyat, ami megfelel az előírásnak.
2013. ápr. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem használtam. Itthon használtuk etetésre :D

Mi szoktunk utazni, és egyrészt amin 02 van, az már elég régi. A műanyag eleve elöregszik, törik esetleg egy balesetnél.

Másrészt, minket igazoltattak már útközben, és megnézték az üléseket is!

2013. ápr. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok és csóró :D A lányomnak vettem 1000 ftért vaterán egy régebbi tipusú Römer hordozót (03-mas). Nagyon szupi volt, extra kényelmes, nagy, övfeszitős, azóta már barátnőmnél van kölcsönben, ők is imádják. Szóval nem is annyira pénzkérdés ;)
2013. ápr. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
off:akkor a 03-as megfelelő?
2013. ápr. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, a 03-mas a régebbi, de megfelelő!
2013. ápr. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!