Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek nem gond, hogy 8...

Szerintetek nem gond, hogy 8 hónaposan még nem iszik egyedül a cumisüvegből?

Figyelt kérdés

Kislányom 8 hónapos. Játszik a cumisüveggel, néha inni is sikerül belőle ha fekszik, de inkább csak kilötyköli. Egyébként nagyon ügyes csajszi, mászik, forog, felül, feláll, és már körbejárja a járókát.

Nem gond, hogy nem tud még egyedül inni? Ilyen idősen nem kellene már. Olvastam, hogy nála sokkal kisebbek is fogják már, és isznak.

Előre is köszönöm.


2011. máj. 18. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
32%

Nem tudom, hogy szopis, vagy tápis e a babád!!!


Az én kisfiam szopis baba!Ő sem tudott inni egyedül a cumisüvegből 8 hónaposan.Inkább játszott vele!

Most 1 éves, és nem rég kezdett belőle inni, de egyedül még nem fogja meg!


Úgyhogy, ne aggódj, nincs gond a babócáddal!:)

2011. máj. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az én fiam 11 hónapos és még mindig nem tud egyedül inni a nagyobb cumisüvegből.
2011. máj. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A nagyobbik gyerekem simán ivott belőle, csak teát, a kicsi meg nem bírt cumisüvegből inni sehogysem, csak pohárból. Mindig tátotta a száját és nem cuppant rá a cumira.
2011. máj. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
anno másfél éves lányom sem ivott egyedűl soha cumisüvegből, utána pedig csak a poharat fogadta el , szóval semmi baj
2011. máj. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, akkor megnyugodtam.
2011. máj. 18. 21:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én kislányom már 5 hónaposan fogta a cumisüveget amikor tápszert és teát ivott, eltelt kb. 2-3 hónap és egyáltalán nem fogta, Most 1 éves és ha elé teszem a tápszeres üveget . inkább elkezd sírni, de nem fogja meg.
2011. máj. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lányom 7 hós koráig el se fogadta a cumisüveget, csak szopit. 15 hósan tudott csak belőle egyedül inni.

Fiam 8 hós kora óta tud.

Babafüggő, és semmi gond ezzel.

2011. máj. 19. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek is a megnyugtatást.
2011. máj. 19. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!