Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen időben miben viszitek...

Ilyen időben miben viszitek ki a babátokat? Meddig kell a bundazsák?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 11. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Harisnya,naci,h.ujjú body,pulcsi,vékony kiskabát. Babakocsiba alá egy pléd,meg egy vékony pléd,amit rátehetek,ha szükséges. De függ a korától is. Ilyen melegben már nem kell bundazsák sztem.
2013. ápr. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
3 hónapos
2013. ápr. 11. 11:03
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem már nem kell bundazsák. úgy öltöztesd, ahogy az első írta.

kistakaró azért legyen, ha hirtelen elbújik a nap.

ja, és fülvédős, napellenzős sapit is adj rá.

2013. ápr. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ma adtam még 2 hónapos kislányomra bundazsákot, de túlzásnak tartottam :) Válaszokra én is kíváncsi vagyok :)
2013. ápr. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a bundazsák ilyenkor már túlzás!

Mondjuk pont ma láttam egy ismerősömet, tolta a 14 hónapos lányát beöltöztetve mint télen, és bundazsákban!

2013. ápr. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Átmeneti overál! Az a legjobb! Ugyan azt éred el vele, mint az első válaszoló öltöztetésével, csak ezerszer gyorsabban és egyszerűbben. Sajnos az őszi átmenetijét kinőtte a fiam most tavaszra, így már én is kisnadrág, pulcsiba öltöztetem, de pl nincsen átmeneti kabátunk, csak ilyen széldzseki féle, és az még azért nem jó...szóval sok réteg pulcsi és takaró...nekem macera, főleg hogy tudom, egyszerűbben is lehetne. Én ősszel rokonoktól kértem, hogy ezt hozzák ajándékba :) Imádtam! És persze a fülvédős simléderes sapi!!! Az is jó találmány, azt is szeretjük :)
2013. ápr. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!