Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezen a tavaszi hétvégén...

Ezen a tavaszi hétvégén bundazsák helyett elég lesz egy vastagabb polár kiskabát? (alá hosszú ujjú body) Ti hogyan öltöztetitek 7 hós körüli babátokat?

Figyelt kérdés
2010. márc. 19. 08:39
 1/3 anonim ***** válasza:
5 hós babámat igy öltöztetem:hosszú ujjú body,harisnya,vékony pulóver,nadrág,vastagabb kocsikabát,kocsicipő,és azt hiszem elég lesz egy vékony sapka :)
2010. márc. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát még fogalmam sincs mit adok ráa fiamra...tegnap még a overallban volt a kocsiba, mert hűvös volt a levegő... de ha melegszik akkor leveszem és marad a kiskabát és társai, nem igazán ruháztam még fel tavaszra :( annyira elhúzódott a tél hogy ez valahogy elmaradt
2010. márc. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

dettó!

tegnap még bundazsákban volt. Ma az már meleg lenne, ráadásul kesztyűs. Van egy vastag polár, ami még nagy is rá, ehhez vastagabb gatyó. Kocsicipőnk nincs, marad a lábzsák. Vékony sapi még nincs, csak a téli...:(

akkor a hosszú ujjú bodyra még én is adok egy pulcsit, és úgy a kabát.

2010. márc. 19. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!