Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Soknak számít, ha fél évesem...

Soknak számít, ha fél évesem ebéd és uzsi után is megiszik 1-1 deci vizet?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 11. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj?! Örülj, h megfelelő mennyiségű folyadékot fogyaszt! :)
2013. ápr. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azért nem lehet erre válaszolni, mert nem mindegy mennyi folyadékot vesz magához egész nap (pl. eszik-e még tápszert vagy szopik, mennyire lédús gyümölcsöket kap stb).

Másrészt nem lehet megmondani, hogy mennyi az igénye. Egyik babának ennyi, másiknak annyi...

Szóval, ha elfogadja, kéri, akkor bizonyára szüksége van rá. Tehát az ő jelzéseit figyelve tudod meg, hogy mennyi az annyi. :)

2013. ápr. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Dehogy is baj, gondolom szilárdat eszik ilyenkor, igényli a folyadékot, mint mindenki más.
2013. ápr. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Örülj neki.

Az én 7 hónapos lányom egy nap max 1 dl vizet iszik meg, igaz reggel, délután este és éjszaka még szopizik

2013. ápr. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem, 1 dl nem sok, örülj, hogy megissza a vizet
2013. ápr. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 gabszem ***** válasza:
szerintem örülj neki, az én lányomba úgy kell belekönyörögni egész nap a folyadékot.
2013. ápr. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:-) még szopizik is mellette 3x egy nap.
2013. ápr. 11. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!