Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hagynátok őrizetlenül a...

Ti hagynátok őrizetlenül a babakocsitokat? Ti, hogy mentek ide-oda?

Figyelt kérdés
A gyermekorvosi rendelő az emeleten van. Egy csigalépcsőn kell felmenni,így a babakocsit lent kellene hagyni. Viszont oda bárki bejöhet az utcáról (ráadásul átlátszó üvegajtó van) mivel az ajtót ki lehet nyitni. Anyutól kaptam a babakocsit, nem két fillér volt, de ha sajátom lenne, vagy használt, akkor is lenne bennem félsz, de így, hogy csillog villog meg pláne nem merem otthagyni..Sajnálom, hogy ilyen előítéletes vagyok, de tegnap a szemem láttára akartak egy autót kinyitni a csövesek, nem bízok senkiben sem. Egyelőre apával megyünk a babával,visszük autós hordozóban, amíg meg tudjuk oldani.A poén az, hogy a rendelő előtt meg nem lehet autóval megállni, mert büntetnek. Így jópár utcával arrébb lehet csak. Érzitek a gyerekbarát dolgokat?

2013. ápr. 11. 13:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Felvinném a lépcsőn a babakocsit, vinném magammal az egész cuccot.

Így is teszek, tolom magammal mindenhova, akár van lépcső akár nincs.

2013. ápr. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Én biciklilakatot tartok a babakocsin, és használom is:)! Olyan hosszabba fajtát, rugósat, szinte bárhol le tudom zárni. És ha levehető mózeses a kocsid, akkor még a mózest is odaláncolnám valahogy a vázhoz...
2013. ápr. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nálunk is az emeleten van a rendelő,felszoktam cipelni a kocsit.
2013. ápr. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem fér fel a csigalépcsőn, no meg 13 kg csak a kocsi.Pedig nem vagyok gyenge nő!De nehéz..Sajnos egyedül nem tudnám felcipelni, még ketten is nehéz lenne felvinni oda..
2013. ápr. 11. 13:43
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
Vegyél egy meitai-t,és orvoshoz járjatok azzal.
2013. ápr. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
46%
Valahogy én is felvinném. Elég nagy kiszúrás, hogy a gyerekorvosi rendelő az emeleten van. Szóvá kéne tenni, ez a z Eu-ban már nem járja. Ennyit az akadálymentesítésről.
2013. ápr. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Ha olyan helyen laktok, akkor a leláncolás jó ötlet lehet, bár mint tudjuk, ha valaki tényleg el akarja vinni, annak nem nagy visszatartó erő...

Mi olyan helyen lakunk, ahol nem lopják el, ha 2 napra a rendelőnél hagyom, akkor sem.

2013. ápr. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%
Ha csak orvoshoz mentek, a parkolótól vidd kenguruban, vagy kendőben. Ha máshová is, akkor meg hagyd addig a kocsiban a babakocsit amíg az orvoshoz mész, aztán vissza a kocsihoz és válts babakocsira.
2013. ápr. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
nem tudok vezetni:)
2013. ápr. 11. 13:55
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
A hordozókendő lenne szerintem a legjobb megoldás. Úgy is jön a jó idő.
2013. ápr. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!