Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Drágább babakocsitokat hol...

Drágább babakocsitokat hol adjátok el, ill. kisbabások, hol nézelődtök?

Figyelt kérdés

V-n,és T-n nem sikerült eladni,ott az olcsóbbak a "menők".

Sajnos már így is elherdálásnak érzem,de tudom,hogy még a harmad ár is sok,mert nem sokan ismerik ezt a márkát és a minőségét.Épp ez a bajom,mert aki ismeri az tudja,hogy az egyik legjobb(Stokke kategória),de Ő még nem talált rá..... vagy épp ilyet tol :)


2012. jún. 3. 20:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szia! Az előbb írtam, de eltűnt! Tudnál képet felrakni a babakocsiról?
2012. jún. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Privibe légyszi
2012. jún. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Milyen babakocsid van egyébként? Már ha nem titok a márkája :) érdekelne :)


Mondjuk én láttam már stokkét és bugaboo-t is jó áron az általad említett aukciós oldalakon licittel, de lehet csak szerencséje volt az eladónak.

esetleg próbálkozz a jófogással, apróddal vagy expresszel, de ha egy ismeretlen márka hiába jó gyorsan csak olcsón (kevésbé kedvező áron) tud elkelni. Az ilyenek jobb áron inkább akkor mennek el, ha valaki ismeri a márkát, tudja mennyibe kerül újként és szeretne egyet használtan.

Remélem sikerül eladni!


( a márkát csak azért kérdezem, mert majd a későbbiekben tervezünk harmadik gyereket és az első kettővel még nem sikerült megtalálnom a normális babakocsit...hátha ez olyan :))

2012. jún. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó,ha van lehetőséged nézd meg,és PRÓBÁLD KI valamelyik üzletben,mert neked akkor már van összehasonlítási alapod :) ... nem is ragozom: Brio go.
2012. jún. 4. 09:09
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

No én megnéztem,hogy milyen is ez a szerinted menő babakocsi és tudom miért nem tudod eladni...ne haragudj de ez a kocsi ronda!!!!Ennyi pénzt kiadni egy ilyenért,bocsánat de ez volt herdálás...

Úgy gondolom,ha valakinek tetszene megvenné akár melyik általad emlitett oldalon is.Annyival nem tud tud többet,amennyiért árulják.A stokke sem tetszik...de még az is jobban néz ki ,mint a te brio go-d!

De kitartás mert hamarosan biztos rátalál egy hozzád hasonlóan igényes anyuka...aki nem éri be majd a többi silány sz@rral,ami ma megvásárolható..:)

2012. jún. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Bocs az offert. De izlesek es pofonok, nem kell rogton sertegetni a masikat azert mert eppen egy dragabb kocsira esett a valasztasa? A stokke egy jo kis kocsi es a brio is. Ennek ellenere van kocsi husz ezert is, ami jo. De ne hasonlitgassuk az almat a kortevel.
2012. jún. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Kicsit egyetértek az utolsó előttivel. Persze kicsit erősen fogalmazott. Az a baj ezzel a kocsival, hogy tényleg nem tud többet, mint mondjuk a 70ezer körüli kocsik és még a kinézete sem szebb. Nekem mondjuk a Stokke nagyon tetszik, de ez a közelébe sem jön. (bocsi) Tehát, ha Te mondjuk használtan féláron akarod adni, akkor inkább vesznek annyi pénzért egy újat. Merthogy tényleg nem szebb (sőt) mint az olcsóbb és nem is tud semmi extrát, többet. Nem tudom Te mennyiért árulod, azt nem írtad meg, de talán 35-40ezret adnék érte használtan. Az lényegtelen, hogy mennyiért vetted, mert az eladásban az a lényeg, hogy másnak mennyit ér meg. Ha szerencséd van, akkor éppen Rád akad, aki ilyen babakocsit szeretne és megörül, hogy olcsóbban megveheti, mint az új. Mondjuk az általad említett oldalakon például simán eladják az újonnan vásárolt például 75ezres Pierre Cardint, (ami ugyanezt tudja, szerintem még szebb is) 40ezerért.

Tőlem már most megvennék az 1 éve vásárolt 74000ft-os babakocsimat 50ezerért. Hetente érdeklődnek, hogy nem adom e el még. :)

2012. jún. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nekem meg ez tetszik a Stokke meg nem mégsem kezdem el sértegetni aki arra kiad akár 300e Ft-ot (és ez nem annak szól aki előttem írt) Ízlések és pofonok. Egyébként ha már itt tartunk egy 30e Ft-os babakocsi alapvetően ugyan azt tudja amit a 300eFt-os, vagyis lehet benne tolni a gyereket és lehet irányítani. Viszont nem mindegy, hogy hogyan, milyen a kocsi súlya...és igen meg kell fizetni a márkát is. De ha valaki így tesz akkor mi van? Valakinek sok pénze van és mégsem költ sokat kocsira, mert neki nem fontos másnak meg kevesebb költeni valója akad mégis inkább drága kocsit vesz, mert neki fontos a kinézet, hogy könnyű legyen stb, miért baj ez? Miért kell sértegetni a másikat?

Kívánom, hogy minél előbb el tud adni a kocsit :)

2012. jún. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszi,aki írt!

Aki a kinézetét kritizálja a kocsinak,annak üzenem,hogy 1.nekem tetszik 2.ha kinézet alapján döntöttem volna,lehet,hogy én se ezt veszem.Mint ahogy az első kocsink mózessel nem is ez volt.Az egy nagyon divatos kocsi volt,és ultra gáz,ehhez képest.Az se volt épp a legolcsóbb,és épp ezért jóval többet vártunk volna tőle.(jelzem,azt meg is vették annyiért,amiért ezt hirdetem,pedig azt fele ennyiért vettük,de DIVATOS :)))Ebben -bár egyesek szerint csúnya- nem kellett csalódni.Csak pár pl.hogy miért tud mégis többet:nem fakul a huzat,nem szívja ki a nap,nem kopik le a vázról a festék,teleszkópos a váz,nem nyikorog,nem megy tökre 2 hét alatt a lábtartó,(még mindig nem ment tönkre,de sokaknál lehet olv. hogy típushiba ez,meg a vázkopás stb. no komment)nem kopog a gumi,mivel tömör gumi,óriási a bev.rész,így nem kell cipelni,vagy kocsiba ülni ha vásárolni szeretnék,egy kézzel tolható,és hibamentesen irányítható,nem csúszkál összevissza a kerék a fényes járólapon(bev.központok),ha elalszik a kicsi,csak egy csatot kell kiengedni,és már fekszik is(vízszintesig),és még tudnék pár dolgot írni,ami bizonyítja,hogy bár nem tud többet (babát lehet benne tolni) ,mégis sokkal többet tud :) De nyilván aki kinézet alapján dönt,az ezt úgyse fogja megérteni.....

És akkor azt már tudom,hogy hogy csúnya kocsink van :) ,de azt még mindig nem,hogy hol kellene megpróbálni hirdetni...

2012. jún. 6. 08:40
 10/18 anonim ***** válasza:

Nekem egyre jobban tetszik ez a kocsi, már a kinézete is okés nálam, de a leírt extrák nagyon jók. Pont ezekkel volt a legtöbb kocsinál a gondom. Sok apró kellemetlenség ami miatt állandóan cserélgettem a kocsikat. Ennek mekkora a bevásárló háló része?

Kár, hogy nem most keresek kocsit, mert akkor lehet megvenném tőled, de egyelőre még csak tervben van a baba :)

2012. jún. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!