Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák mit tegyek kisbabám...

Anyukák mit tegyek kisbabám pelenkakiütése ellen?

Figyelt kérdés
Eddig csak pici kiütések voltak, mint a pattanás, amik elég jól elmúltak a gyógyszertári kenőcs hatására, de most azt vettem észre, hogy egy összefüggő nagyobb folttá alakultak. Kentem, szárazon hagytam sokszor, Pampers pelenkát használunk, lassan már félóránként cserélem nehogy gond legyen, mégis kialakult. 8 hónapos, valószínű a foga is jön, lágyabb a napközbeni széklete is. Aggódom egy kicsit, mert most tényleg csúnya.

2013. ápr. 11. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Hívd a védőnődet, biztos fog mondani valami megnyugtatót Neked. Nálunk a Sudocrem vált be pelenkakiütés ellen.
2013. ápr. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm első, aranyos vagy, de az én védőnőm még a 8 hónap alatt nem tudott megnyugtató dolgot mondani. Azért "kellett" ideírnom. Valószínű az orvosunkat hívom inkább.
2013. ápr. 11. 16:21
 3/9 anonim ***** válasza:
Sudocream
2013. ápr. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sudocrem vagy neogranornom, valamint tedd szabaddá a kis fenekét napjában többször is.
2013. ápr. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ha a fogzás miatt van a pirosság, ahogy jött úgy el is tűnik majd. mi is neogranormont és sudocremet használunk ilyenkor. esetleg próbáljatok ki más féle pelust
2013. ápr. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Sudokrém vált be nálunk is és még pelenkát is cseréltünk, szép lassan elmúlt. Én babám is 8 hós, ő is hígabbakat kakil, jön a foga, szóval, lehet, hogy nálatok is ez miatt van.
2013. ápr. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Hasonló cipőben járunk, 9 hónapos, én is Sudocremet használok, de én már szinte mindig azt, meg DM Babylove-os popsikrémet. Ami nekem legjobban segített az Alsol kenőcs, egy 3 gyerekes anyuka javasolta, de aztán megkérdeztem a gyerekorvost is és azt mondta ő is, hogy jó. Napi max. 2szer lehet ezt használni. Én fújom még Aloe vera First sprével is a Sudocream előtt.
2013. ápr. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A gyógyszertári kenőcs nem sokat ér, ha már kialakult a kiütés. Az arra való, hogy egy filmréteget képez a bőrön, így kevésbé éri a bőrt a pisi-kaki, de ha már kialakult a pelenka kiütés, akkor többet árt, mint használ.

Nálunk is a Neogranormon és a Sudocrem vált be, és a kamillateás vattás lemosás popsitörlő helyett.

2013. ápr. 12. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! amit az utolsó írt, arra már én is gondoltam. Köszönöm még egyszer!
2013. ápr. 12. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!