Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Úgy néz ki, hogy ínhüvely...

Úgy néz ki, hogy ínhüvely gyulladásom van, estére annyira fáj, hogy az 5 hónapos fiamat alig birom felemelni, napjában többször fejnem is kell, hogy pihentessem így, vagy milyen krémmel kenjem?

Figyelt kérdés
2009. szept. 22. 22:34
 1/5 Nikcsi ***** válasza:
Velem ugyanez volt, sajnos nem szopizott a babam, ezert fejtem neki. Kezi mellszivom volt teljesen kikeszultek az ujjaim, mert ugye ejszaka is fejtem hogy legyen tejem. En megfogadtam a masodik babammal is ilyen helyzetbe kerulok beruhazok egy elektromos mellszivora.
2009. szept. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
leHet kapni gyógyszertárban szoros csuklószorítót, este kenj rá voltaren gélt vagy fastum gélt. Talán pár év alatt elcsontosodik, mint az enyém.
2009. szept. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, de az jó, ha elcsontosodik?
2009. szept. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a háziorvos ugyanezen probléma miatt felírt egy olyan krémet, amit a kórházak sürgősségi osztályán használnak, és a gyógyszertárban kell kikevertetni. A nevét nem tudom, nincs ráírva, de olyan állaga van, mint valalmi tésztamassza, halvány zöld színű, és kicsit mentolos illata van. Ezt kentem esténként a kezemre, beborogattam, és befásliztam. 2-3 nap alatt rendbehozott.
2009. szept. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az Enyém csontos:) szóval nem látszik semmi, csak érzem,hogy csont lett ott a lyuk helyén. Igy már nem fáj és terhelhető.
2009. szept. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!