Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A jobboldali veséteket ti is...

A jobboldali veséteket ti is érzitek ahogy nő a pocak? Laborom jó lett, nincs gyulladásom sem. 22 hetes kismamama

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 15:27
 1/9 anonim ***** válasza:
igen és én is meg vagyok egy picit ijedve, mitől lehet..Várom veled a válaszokat :))mindenesetre megnyugtato, hogy nem csak nekem van ilyen problémám...20 hkm
2011. máj. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A nőgyógyászom pénteken megnézte a vesémet is ultrahanggal és azt mondta, hogy minimális tágulatot lát, de ez a terhességgel jár, de viszont pangás nincs. Szerintem Te is nézesd majd meg.
2011. máj. 24. 15:33
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én is érzem, de csak ha úgy fekszem, vagy nem jól ülök. Pont most csináltattam egy labort, és nekem gyulladást mutatott ki. Most meg is ijedtem!

Te állandóan érzed?

Nekem azt mondták, hogy lehet a baba nyomja. De ilyen hamar?

21+2hkm

2011. máj. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Van amikor hetekig nem érzem, utána meg 1-2 napig folyamatosan. Melyik értéked alapján van gyulladásod? Nőgyógyászom javaslatára elkezdtem szedni a tőzegáfonya kapszulát szerinte nagyon jó arra, hogy ha a vesében kialakul tágulat a húgyuti rendszeren keresztül ne tudjon befertőződni és begyulladni. Amióta szedem ilyen tökéletes a vizelet vizsgálatom még soha nem lett.
2011. máj. 24. 16:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Jo nektek csajok, hogy van korulottetek segitseg, viszont nekem az a problemam, hogy kulfoldon elek es a terhesgondozas itt mas mint otthon...sokszor szidjak az otthoni egeszsegugyet de en visszasirom. Orvosnal nem voltam meg, mert szuleszno van kirendelve mindenki melle aki persze csak a kotelezoket vegzi es ennel nagyobb problema felett is elsiklott mar. A vervetel eredmenyemet nem kuldtek ki, csak egy levelet, hogy az alacsony riziko faktorba tartozom a down kort illetoen. Visyont jo a velemenyeket olvasni, igy legalabb tudom kell e aggodnom komolyan vagy sem..
2011. máj. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

16:03-as vagyok:

A fehérvérsejt számom magas. A vörös meg mondjuk alacsony. az asszisztens mondta, hogy ez gyulladást jelent a szervezetben. Eddig a vizeletem mindig tökéletes volt minden terhesgondozáson. Lehet, hogy nincs is összefüggés.

2011. máj. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A fehérvérsejt szám terhesség alatt normális ha magasabb legalábbis az orvosom és a védőnőm is ezt mondta.
2011. máj. 24. 16:45
 8/9 A kérdező kommentje:

Nézd meg a következő linket, ahogy látom másnak az orvosa is így vélekedett.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2011. máj. 24. 16:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Elolvastam, köszi a linket. Az első vérvételnél a nődokim nekem is azt mondta, hogy ez a terhesség miatt van így. Csak akkor nem értem miért mondta az asszisztens, hogy gyulladás van a szervezetemben.
2011. máj. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!