Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukak akiknel 3ev korkulonbs...

Anyukak akiknel 3ev korkulonbseg van a gyerekek kozott es nincs segitsegetek (csak az apjuk este) hogy birkoztok meg a gyerekekkel?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 11. 19:27
 1/4 A kérdező kommentje:
ket gyerekre gondolok.
2013. ápr. 11. 19:46
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért a 3. év már nem olyan kicsi korkülönbség. A nagy már pont ovis amire a kicsivel nehezebb lesz.
2013. ápr. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ez igy igaz, csak a nagy mindenre allergias, igy nem szeretnem meg oviba kuldeni. Es mi a helyzet az ovaodai szunetekkel, mikor mar anyuka is dolgozik a gyerekek kire vannak bizva?

Azok irjanak akika a nagyszulokre nem szamithatnak egyaltalan.

2013. ápr. 11. 19:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Tudom hogy én nem az a kategória vagyok mert nekem nagyon sok segítségem van anyám anyósom révén hála istennek!


Nagyon sok ilyen családnál voltam akik ilyen problémájuk volt mint neked!(Mivel én bébiszitter vagyok)

Ha van pénz és lehetőség vannak egyéb alternatívák

Családi napközi ( a 3 évesnek jót tesz a gyerek közösség)

Bébiszitter Aki házhoz jön


Javaslatom az hogy nézz körül hogy neked melyik megoldás a szimpatikus!

2013. ápr. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!