Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek tapasztalata ebben?

Van valakinek tapasztalata ebben?

Figyelt kérdés
3 hós a fiam. Eddig kb 3-4-szer voltunk úgy sétálni, h végigaludta. Amúgy szinte a séta 80 %-át végigsírja. Nincs túlöltöztetve, nem fázik, evés után kb fél órával megyünk mindig, úh nem is lehet éhes. Ki is lát a babakocsiból. Nem tudom, mi a baj. Ezt kinövi majd vagy mire számítsak?
2013. ápr. 11. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Hason, vagy háton szokott aludni? Hasra fektetni pl nehéz beöltöztetve, ha jön a jó idő, hátha egyszerűbb lesz. Lehet, hogy egyszerűen nem tud elaludni, mert nem ugyanaz a környezete mint az ágyban. Nem tud olyan kényelmesen feküdni, nem tudja bekapni az ujját, zavarja a fény, utálja a sapkát, nem élvezi a zötykölődést, ébren tartja a sokféle inger és hang, de ordít, mert fáradt... ezer és egy oka lehet, hogy nem szeret kocsiban aludni. Lehet, hogy amint kevesebb cucc lesz rajta, megoldódik a probléma.:)
2013. ápr. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:) Én mondjuk a beöltözésre gondolok, mert egy szál kukiban nagyon szeret lenni, de hát azt nem lehet kint... :D
2013. ápr. 11. 21:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Kisfiam 14 hónapos és eddig kétszer aludt a babakocsiban és soha nem rajongott érte max 1 órát tudtunk sétálni csak,míg pici volt csak úgy volt el ha felém fordítva toltam tehát látott engem,később amikor már ült a kocsiban és kiváncsivá vált akkor meg pont fordítva kellett tolni és így azért elvolt egy darabig.
2013. ápr. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A 7 hónapos kislány unokám képtelen a saját kiságyán kívül bárhol elaludni. Ráadásul megrögzött hason alvó,de ezt most a meleg holmik miatt nem lehet megoldani a kocsiban. Szóval a babakocsi neki is addig jó, amíg el nem unja a nézelődést, vagy el nem álmosodik, utána már csak nyűglődik és sír.
2013. ápr. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!