Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hova vigyem el alvásproblémáva...

Hova vigyem el alvásproblémával? (Homeopátiás orvos is érdekel. ) Tapasztalatok? Mit csinálnak ott? Javult-e azt követően a helyzet? Stb.

Figyelt kérdés
Veszprém megye, Fejér megye, Somogy megye, Pest megye érdekel leginkább.

2013. ápr. 12. 10:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A Madarászban van Alváslabor, Gál Éva a vezető főorvos nagyon jó doki.
2013. ápr. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És kell valami beutaló? Vagy csak időpont és mehetünk?
2013. ápr. 12. 10:13
 3/12 anonim ***** válasza:
Madarászt mondanám én is!
2013. ápr. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Időpont kell, beutaló nem biztos. Fel kell hívni őket és megmondják.
2013. ápr. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Időpont tuti kell, de hívd fel őket és elmondják, nekünk ilyen gondunk nincs szerencsére én máshonnan ismerem a dr-nőt.
2013. ápr. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2013. ápr. 12. 10:19
 7/12 anonim ***** válasza:
Egyébként mennyi idős a gyermeked?Biztos,hogy vinni kell valahova?Olyan nagy a gond?
2013. ápr. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Hát ha nem megyünk el megtébolyodunk az biztos. 9 hónapos. Születése óta rossz alvó. Egy éjszaka minimum 10-szer kel, szintén születése óta. Több orvos látta már, azt mondták tanácstalanok, mert betegnek nem beteg, volt vér- és vizelet vizsgálat is, ott nem találtak semmit. Tejfehérje érzékeny, tejmentesen étkezik, már amennyit eszik, mert rossz evő szegényem, a több gasztroenterológus is látta, de ők is tanácstalanok voltak. A tápszert már abszolút nem fogadja el, bárhogy csinálom, bármibe rakom nem kell. Foga van már 6 db, de mint mondtam születése óta ilyen gondokkal küzdünk, és akkor még a fogzás kizárt volt. Egyébként szépen fejlődik, ül, mászik, próbál felállni. A napjaink gyötrelmesek a sok éjszakázás miatt, képtelen kidőlni, egész nap nyafog, sír, nem tudunk sehova menni, semmit csinálni, mert kiszámíthatatlan a viselkedése. Az orvosok szerint (amire egyébként magamtól is rájöttem) az alvás evés gond összejátszik, egyik okozója a másiknak... álmos, nyűgös, nem eszik - alszik, éhes, felébred és így tovább. Álmában nem tudom etetni, mert felébred és ordít. Éjjel egyébként, amikor felkel álmos, fáradt, a szeme csukva és úgy sír. Minden zajra felébred, borzasztó éberen alszik, már a wc-t sem lehet lehúzni éjjel, mert arra is felébred. Este 10 körül alszik el, pedig már 7-kor ordít az álmosságtól, reggel 5-kor már fenn van, úgy, hogy éjjel legalább 10-szer fenn volt. Egy héten 2-3 alkalommal olyan is van, hogy éjjel fél 1-kor felkel és reggel 5-ig nincs alvás, aztán 5-től 7-ig alszik. Napközben nem igen, csak babakocsiban az utcán és csak ha tolom, de ha hall valami zajt, pl kutya, hangosabb autó kipattan a szeme és nincs alvás. Én egész idáig nagy lelkesen tologattam órákat, csak hogy valamennyit aludjon és nyerjek utána néhány nyugodtabb órát, gondolva arra, hogy kipihent lesz, de belefáradtam, járom az utcákat, mint valami zombi, de sokszor eredménytelenül, mert vagy felébred valamire és nem hajlandó visszaaludni, vagy pedig alszik, de mikor hazaérünk annyit ért mint halottnak a csók...


Mindenki aki most majd a fogzással, mozgásfejlődéssel, szeparációs szorongással és barátaival jön üzenem, hogy születése óta így alszik, semmi nem változott, max csak rossz irányba és mielőtt még nekem esnétek, hogy 9 hónaposan ez természetes azt mondom nem normális, hogy 9 hónapnyi borzalom után nem képes egyetlen egy éjszakára kidőlni. Éjjel a sírás kerülget, nappal úgyszintén. A gyerekem állandóan nyüszög, mert nem alszik eleget. A párom nem tudja kipihenni magát, a szomszédok őrjöngenek (ez utóbbi érdekel legkevésbé)

Kipróbáltunk már többféle dolgot, egyenlőre semmi nem vált be.

2013. ápr. 12. 13:20
 9/12 anonim ***** válasza:
Lengyel Boglárka homeopata gyerekorvos, a Péterffy utcában rendel, ide hívja a magánbetegek is. Nekünk is segített, hiperérzkeny kislányomon.
2013. ápr. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Bocs az off-ért, erre én is kíváncsi vagyok, mármint,hogy javul-e utána a helyzet és mit csinálnak ott?

Nálunk 8 hónapja megy ez, most 1 éves a fiam. csak a különbség, hogy nálunk én rontottam el és várom a csodát! Csak cicivel alszik vissza majdnem minden alkalommal. Óránként kel, nagyon nagyon ritka, hogy 2-3 órát alszik egyhuzamban. Hulla vagyok, idegbeteg, türelmetlen.... Mondjuk nálunk annyival könnyebb, hogy a nappalok ritmusosak, evése rendbe van, de a rossz éjszakai alvás miatt ő is nyűgösebb baba mint az átlag. Együtt érzek veled, ez mindenre rányomja a bélyegét! Nálunk ez az én hibám, mert nem tudom elválasztani, nagyon megsajnálom amikor sír a ciciért úgyhogy magamat okolhatom! Csak kíváncsi vagyok ilyen helyen mit csinálnak a babákkal...

2013. ápr. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!