Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kor után lehet ilyet...

1 éves kor után lehet ilyet adni (mértékkel) a gyermekednek?

Figyelt kérdés
[link]
2013. ápr. 12. 13:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
15 hónaposan kapott először tejet, kb. 16 hónapos korától adok neki Maci kávét. Nem sűrűn, hetente 1-2 alkalommal.
2013. ápr. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod!Ment egy zöld kéz érte! :)
2013. ápr. 12. 13:08
 3/16 anonim ***** válasza:
Persze. Én az "inka" nevűt szoktam venni. Teljesen ugyanez, csak nincs cukrozva, így én tudom adagolni, hogy mennyire legyen az.
2013. ápr. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
és persze nagyon szereti :)
2013. ápr. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettő (inka,maci)van itthon.13 hónapos lesz,a tápszert nem issza,gondoltam ezeket tejbe keverve lehet megissza.Tudom sok a tejellenes,de én szeretném megpróbálni.A tej fajtát majd megkérdezem a dokit vagy a védőnőt,hogy milyet-hogyan.Óvatossággal bevezetem.Én is szerettem kicsi koromban ezeket:))

Mentek a zöld kezek a válaszokért,köszönöm szépen!!:)

2013. ápr. 12. 13:15
 6/16 anonim ***** válasza:
48%
Én a Zamat cikóriakávét adom neki. Csinálok belőle egy kicsit, és a tápijába, vagy tejitalába keverem. Nagyon szereti, csak azt vettem észre, hogy ha reggel és este is kapja, akkor kicsit megfogja a hasát. Ezért eset tejeskávét kap, reggel kakaót. 1 éves korától kapja.
2013. ápr. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
bocsi, hogy belekérdezek, de rákerestem erre a "zamat" kávéra. Látom, hogy ez nem instant. Ezt, hogy kell elkészíteni? Forralni kell, vagy mehet kávéfőzőbe is?
2013. ápr. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
25%
Én ilyen instant vackokat a gimnazista gyermekeimnek sem adnék, nemhogy egy picinek!
2013. ápr. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
48%
Zamat kávé: össze kell belőle keverni hideg vízzel, felforralni kis lábasban, picit állni hagyni, és leszűrni. Ha kihűlt, beteszem a hűtőbe, és abból adagolok az esti tápiba. Pont ezért adom ezt én is neki, mert nem instant. Anno anyáék is ezt adták nekem.
2013. ápr. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Sőt, valamelyik nap láttam, hogy már ízesített cikória kávé is van. Vaníliás, kakaós.
2013. ápr. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!